Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

RBD: Kapitola XXII. Umazaná

28. května 2011 v 23:46 | Very |  RBD
Takže dnes bych tady pro vás měla ještě jednu povídku. Doufejme, že se vám bude líbit. Pište komentáře. Vždy mě neuvěřitelně potěší. Užijte si ji. Vaše Very.

PS: Omlouvám se za gramatické chyby v tomhle, nebo jakémkoli jiném textu. Nějak se mi své povídky většinou už nechce kontrolovat.Kapitola XXII. Umazaná
"Mě ... Měla bych ... jít zasadit ... ty petrklíče." vykoktala jsem ze sebe po chvíli. Určitě jsem byla rudá jako rak. Odtrhla jsem od něj obličej a nervózně začala sbírat misky. Ruce se mi třepaly a málem jsem je upustila, když mě Ucker chytil za ruce. "Jsi v úpořádku?" zeptal se mě a starostlivě mě pozoroval. Bála jsem se, že mi selže hlas a tak jsem pro jistotu jen přikývla. "Udělám to." Jemně mi vzal misky z rukou a už mířil do kuchyně. Zavřela jsem oči a zhluboka se nadechla. Na chvíli jsem zadržela dech a pak opět vydechla. Znovu jsem otevřela oči a zmateně jsem se rozhlédla po zahradě. "Co jsem to chtěla udělat?" přemýšlela jsem. Pak jsem zahlédla na stole tašku. "Aha. Chtěla jsem zasadit ty petrklíče." praštila jsem se do čela. Zaběhla jsem do chatky pro zahradnické náčiní, ze stolu vzala tašku s květinami a pak jsem se vydala k záhonku. klekla jsem si a všechny květiny vytáhla z tašky a pečlivě rozložila vedle sebe. Pomalu jsem ruce zabořila do hlíny a začala dělat důlky pro petrklíče. Rodiče mají zahradníka, takže se o zahradu v podstatě starat nemusejí, ale já jim občas přinesu a následně zasadím nějaké ty květinky. Už si na to zvykli, takže je to po návratu určitě nepřekvapí. Zasadila jsem poslední rostlinku, když tu si vedle mě klekl Ucker. "Měla jsi počkat, pomohl bych ti." usmál se na mě. Nevěděla jsem, že přišel. Trhla jsem sebou, když promluvil a překvapeně vzhlédla od záhonku. Vlasy mi popadaly do obličeje. Zvedl ruku a jemně mi je zastrčil za ucho. Konečky prstů přejel po mé tváři a mě místo jeho doteku mě pálilo jako oheň. "Promiň, nechtěl jsem tě vylekat."omluvil se. Překonala jsem se a usmála se na něj. "Ne, to je v pořádku. To jen že jsi přišel tak velmi potichu ..." Znovu jsem se sklonila k poslednímu petrklíči a přihrnula jsem k němu hlínu. "Hotovo." oddechla jsem si a z tváře jsem si dhrnula vlasy, které mi opět spadly do obličeje. Otočila jsem se na Uckera. Usmál se. "Máš tady ..." řekl a ukázal si na obličej. Rukou jsem si přetřela tvář. "Počkej, umazala jsi se ještě více." řekl a najednou se přestal usmívat. Znovu ke mně natáhl ruku, dlaň položil na mou tvář a palcem začal otírat hlínu. Mračil se a pohled měl upřený na svou ruku na mé tváři. Nic jsem neudělala, jen jsem se na něj upřeně dívala. Najednou se jeho oči přesunuly k mým. I jeho doteky najednou byly jiné. Teď mě palcem spíš hladil po tváři, než otíral hlínu. Popadla mě palčivá touha obejmout ho a dát mu pusu. Nedokázala jsem se ovládnout. Po kolenou jsem se peřsunula až těsně k němu, ruce jsem mu ovinula kolem krku a rty přiložila k jeho. Opětoval mé polibky. Ty přešly od něžných a zkoumavých k naléhavým. Po chvíli jsem se od něj odtáhla. "U ... umazala jsem ti košili." řekla jsem zastřeným slabým hlasem. Oba jsme dýchali přerývaně. "Je mi to fuk." zamumlal a znovu si mě přitáhl k sobě.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 aanyy54 aanyy54 | 29. května 2011 v 8:24 | Reagovat

wau,je to super :-D  :-D  :-D už aby bolo pokračovanie

2 Dulce_6 Dulce_6 | 29. května 2011 v 10:17 | Reagovat

ktrasne...rychlo pokracko
:-D

3 rebelka rebelka | 29. května 2011 v 12:06 | Reagovat

ja už ani neviem čo ti mám na to povedať...úžasné..:-) nech je čo najskôr pokračovanie...:D

4 Dadusha Dulce Dadusha Dulce | Web | 29. května 2011 v 18:07 | Reagovat

Nádherne! Nemôžem z tvojich poviedok...Majú všetko čo by mali mať :-)

5 Roberta Roberta | 29. května 2011 v 21:55 | Reagovat

aaaaaaaaaaaa rychhlo pokračko lebo sa zbláznim :D

6 vondyparasiempre vondyparasiempre | 1. června 2011 v 19:17 | Reagovat

JEJ TO JE KRASA PROSIM POKRACKO

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama