Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

Love or Hate: Kapitola I. Přátelé, nebo milenci

30. června 2011 v 13:43 | Very |  Love or Hate
Ahoj, a máme zbrusu novou povídku. Opět československou. Píšu ji společně s Dul1604. Jsem si jistá, že i tato bude mít alespoň maličký úspěch. Jsem zvědavá na vaše názory. A Dul1604 taky. Pište komentáře. A protože je dnes poslední den školy, naštěstí, přeji vám, abyste si užily prázdniny!! Doufejme, že i vaše vysvědčení bylo alespoň tak dobré, jako to mé a že vám škola, nebo známky, nepřinesly žádné potíže. Ale už dost vykecávání se. Užijte si příběh. Vaše Very

PS: Co říkáte na obrázek? Text je a něm účelně.Kapitola I. Přátelé, nebo milenci
Ucker se sklonil a jako už tolikrát mi věnoval polibek. Přivinul si mě k sobě. Nebránila jsem se. Jako obvykle mě jeho polibky vyváděly z míry, byly neobyčejné. Objala jsem ho kolem krku a postavila jsem se na špičky, aby se nemusel tolik sklánět. "Dobře. Hotovo, teď Any a Poncho." ozval se fotograf a obrátil se k maskérkám. Rychle jsem se odtáhla od Christophera a pokračovala, kde jsem před polibkem skončila. "Já nechápu, jak jsi jim něco takového mohl říct! Takovou blbost!" ječela jsem po něm a sledovala ho do šatny. Nečekaně se zastavil. Málem jsem do něj narazila. Otočil se ke mně. "Dul, už jsem ti řekl, že nemám tušení, o čem to tady meleš! Něco se stalo a přirozeně za to můžu já. Ale proč zase já?" "Přirozeně, že ty! Kdo jiný? Celé ty roky mi děláš naschvály. Proč bys to tentokrát neměl být ty?" ukázala jsem mu časopis a vztekle na něj zírala. Vzal si ho ode mě a pozorně se zadíval na titulek. "Ty chodíš s Rafaelem?" zeptal se šokovaně. Přestože Chris byl neskonale dobrý herec, nezdálo se, že by své překvapení hrál. "Ty se ještě ptáš? To ty jsi jim to nakecal, ne?" "Dulce, občas bych tě nejraději zabil, to je fakt, co si budeme nalhávat. Ale jsi jedna z mých nejlepších kamarádek. NIKDY bych neudělal něco takového! Naschvály v soukromí, nebo jen nějaké malé, ale ne takové, které by ti mohly pěkně zavařit! Podle sebe soudím tebe, že?" Zaraženě jsem na něj zírala. "Christophere, moc dobře víš, že ani já bych něco takového nikdy neudělala." Podezřívavě se mi díval do obličeje. "Ano, asi máš pravdu, omlouvám se. Ale kdo potom takovou blbost mohl vypustit na světlo světa? Rafaela jsem viděla jen dvakrát v životě. Je to Anyin kamarád z dětství. Ona ho přece pozvala na ten Vánoční večírek před dvěma měsíci, pamatuješ?" Přikývl. "Pamatuji. Já jsem to opravdu nebyl. Věř mi." Neměla jsem tušení, proč ale důvěřovala jsem mu. V hloubi duše se skryly malé obavy z toho, že později budu litovat. "Věřím." kývla jsem hlavou. "Fajn. Nevím, kdo to byl. S tím ti asi nepomůžu, ale kdyby mě někdo napadl, řeknu ti." oznámil mi ještě, ale potom už se otočil a odešel.

UCKER

Srdce sa mi rozbúšilo keď som si v novinách prečítal, že Dul chodí s tým Rafaelom či ako sa volá. Ešte že je to len vymysel paparazzou inak by si Dul zničila život, nieje to chalan pre ňu. Niežeby som ziarlil alebo ho niak extra poznal ale už s tváre mu vizaruje negatívna energia. Nechcel by som aby moja Dul skončila v náručí takého človeka. Budem si ho musieť preklepnúť aby som zistil čo je zač. A nepochyboval by som o tom že on rozšíril že niečo s Dul má. Keď už som pri tom ako mohlo Dul napadnúť že som to bol ja veď robíme si naschvál to uznávam ale mám ju rád a mislím že viac ako len najlepšiu kamarátku. No nikdy jej to nesmiem povedať vysmiala by ma a viem že ona ku mne nič necíti má na viac než som ja. Takto som rozmýšľal a díval sa na Dul.

DULCE

Tak by som chcela vedieť čo mu víri hlavou keď na mňa takto zíza. Trocha mi to lezie aj na nervy ale na druhú stranu je nádherný. Taký zamyslený naozaj by som mu niekedy chcela vidieť do hlavy. Tiež mi vírili hlavou rôzne mislienky. Zrazu sa rozrazili dvere a do šatne vleteli Any s May. ,,Dul poď s nami na kávu alebo sme vás pri niečom vyrušili?,, spýtala sa ma so šibalsky úsmevom Any. ,,Nie Any nerušís. Poďme.,, povedala som a postavila sa. Všetky tri sme sa rozlúčili s Uckerom a šli na kávu. Keď sme prišli do reštaurácie sadli sme si za stôl a čakali na obsluhu. ,,Tak Dul čo ste robili s Uckerom sami v šatni.,, spýtala sa znova Any s úsmevom. ,,Nič Any rozprávali sme sa.,, povedala som a sklonila hlavu aby nevideli že som znervóznela. Ale prečo som vlastne znervoznela je to Ucker ktorý mi furt robí na protiven no nemôžem prestať na neho myslieť. ,,Ale Dul všetci dobre vieme že je medzi vami niečo viac.,, povedala Any s úsmevom. ,,Nie není Any už som ti to million krát povedala je to môj kamarát a niekedy aj nepriateľ ale určite ho nemilujem.,, povedala som nahnevane. ,,Ale ja som sa nepýtala či ho miluješ teraz si sa prezradila.,, povedala Any. ,,Neprezradila niesom ďoňho zamilovaná a nikdy ani nebudem.,, povedala som. Potom sme sa konečne postavili a odišli.

UCKER

"Užijte si to!" zavolal jsem ještě na vzdalující se dívky. "Neboj se, užijeme!" zavolala rozpustilá Any. Sotva ty tři odešly, do šatny se přiřítil Chris a Poncho. Chris si jen rychle posbíral své věci a vypařil se. Měl dohodnuté rande. "Tak co, Christophere?" obrátil se ke mně Poncho jakmile se za Chrisem zaklaply dveře. "Nevím, na co narážíš." zamračil jsem se. "Zdálo se, že tě Dul sežere zaživa, když za tebou běsníce letěla. Divím se, že ještě žiješ a že nemáš zlomenou ruku, nebo alespoň monokl! Co jsi jí zase provedl? Proč už si nedáte pokoj? Když se milujete, dávajte si to najevo jinak!" Nevěřícně jsem na něj zůstal zírat. "A tobě něco spadlo na hlavu, nebo už ses zbláznil z lásky k Any? Kde si přešel na takovou pitomost? Tak za prvé - my se s Dul nemilujeme. Musel bych ji zabít!" lhal jsem, "Za druhé - nic jsem ji neprovedl a konečně za třetí - myslela si, že jsem řekl novinářům, že chodí s Rafaelem." "A řekl?" pozvedl Poncho obočí. "Samozřejmě, že ne!" okřikl jsem ho, ale vzápětí jsem se usmál. On nepopřel svou lásku k Any. Poncha nenapadlo, čemu se směji. "A kdo je Rafael?" "Kamarád Any." Poncho se zamračil a to mě donutilo k širšímu úsměvu. V očích mi zajiskřilo. "Aha." zarazil se, "Uckere, čemu se tak culíš?" "Nic, nic. A vůbec, já se neculím." kroutil jsem hlavou a měl jsem co dělat, ať vítězoslavně nevykřiknu. Ale stejně jsem si nemohl odpustit Poncha pokoušet. "Hele, člověče, jaké bylo focení s Any." "Bylo fantastické …" Poncho zblednul. "Chci říct, že bylo hrůzné jako vždycky. Byla to ironie!" dodal, když si všiml mého pobaveného úšklebku. "Christophere, pověz mi, jaké bylo focení s Dul?" otázal se na oplátku Poncho a zvědavě se na mě podíval. Ale já jsem se nenechal nachytat. Pokrčil jsem rameny a odpověděl: "Od minula se nijak nezměnilo. Stále stejná otrava. Samá práce, žádná zábava." Poncho se na mě zkoumavě zadíval, ale protože z mého výrazu nevyčetl nic, zklamaně vzdychl. "Poncho, mohl bych se tě na něco zeptat?" opatrně jsem se otázal. "Nejsem si jistý, jestli i to mám dovolit, ale budiž. Snad později nebudu litovat." "Proč Any nepovíš, co k ní cítíš?" "A proč ty neuděláš totéž s Dul?" odpověděl mi otázkou. Usmál jsem se. "Protože Dul ví, že ji miluji. Jako kamarádku. Stejně jako May a stejně jako Any." Poncho se vzdal. "Dobře. Asi máš pravdu, Uckere, možná, že jsem do Any zamilovaný, ale …" "Do koho jsi zamilovaný?" zeptala se May, která právě vklouzla do dveří. A za ní Any a Dul.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 rebelka rebelka | 30. června 2011 v 14:01 | Reagovat

krásna je.. fakt.. aj obrazok.. pokračovanie rýchlo..:D

2 Sissa Sissa | 30. června 2011 v 14:02 | Reagovat

Krásne =)

3 Rebels Rebels | 30. června 2011 v 15:13 | Reagovat

Nadherne rýchlopokračko :D :D
A aj ten obrazok je pekny :D

4 Dulce_6 Dulce_6 | 30. června 2011 v 17:30 | Reagovat

krasne..rychlo pokracko...aj ten obrazok je pekny:-d

5 Paula Paula | E-mail | Web | 30. června 2011 v 17:49 | Reagovat

nádherné :)

6 vondyparasiempre vondyparasiempre | 30. června 2011 v 19:07 | Reagovat

kráááása uz sa tesim na pokracovanie :-)

7 robertita96 robertita96 | 3. července 2011 v 1:24 | Reagovat

je to super a dajte pokracko  chcem vedied jak to bude pokracovat bo to skoncilo rovno v tom najlepsom

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama