Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

Jak to bylo doopravdy: Část XXIX.

25. července 2011 v 11:00 | Very |  Jak to bylo doopravdy
Podařilo se mi napsat i kousek k Jak to bylo doopravdy, takže tady ho máte! Já vím, je to opravdu kraťoučké, ale na delší část mi nezbyl čas a já usoudila, že i takový krátký úryvek by Vás mohl potěšit. Užijte si povídku a pište komentáře, prosím. Vaše Very.ČÁST XXIX.
DULCE

Film, který Ruben vybral mě ani trošku nebavil a dalo mi opravdu hodně práce, udržet otevřené oči a předstírat, jak dobře se bavím. Myslela jsem, že už se konce nedočkám, když se na plátně konečně objevily titulky. Radostně jsem se narovnala a poslušně čekala, až i titulky zmizí a plátno se zatáhne. Následně jsem vyskočila a s Rubenem v patách spěchala do šatny. "Dul, počkej, myslel jsem, že bychom si ještě někam mohli zajít." "Víš, já bych strašně ráda, ale nemůžu, slíbila jsem Eugenii, že přijdu dřív a zůstanu taky chvíli s ní." omluvně jsem se usmála a podala paní za pultem klíčenku s číslem. Ta mi na oplátku podala mé věci a já byla připravena odejít. "Ruben, to je škoda. Tak já tě alespoň doprovodím, ano?" "Ne, ne, díky." zakroutila jsem hlavou, "Dohodla jsem se s May. Ona má totiž dnes u nás přespat. Promiň, Rubene, je mi to líto. Snad příště." Nelhala jsem mu. Skutečně jsem se domluvila s May. Už by mě měla čekat před kinem. "Měj se hezky, uvidíme se." zavolala jsem přes rameno na nešťastného Rubena. "Ty taky." zamumlal na oplátku. Usmála jsem se a vyběhla z budovy. "Ahoj, tady jsem, Dul!" volala na mě osoba, stojící v šeru u jednoho z mnoha aut. "May, jak se máš?" zamávala jsem jí. "Skvěle. Jaký byl film?" Zmučeně jsem se na ni podívala a následně jsme se obě rozesmály. "Katastrofa. Připomeň mi, že když s ním budu chtít jít příště do kina, vybírám film já." "OK." smála se May, "Jedeme?" "Jasně." odvětila jsem vesele a nastoupila do vozu. May se posadila za volant a vyjela z parkoviště. Rozjela se směrem k mému mexickému domovu, kde nás už jistě netrpělivě čekala Eugenia. Chvíli jsme si povídaly, ale potom mi zazvonil telefon. Zaraženě jsem se podívala nejprve na May a vzápětí na displej mobilu. Bylo to neznámé číslo. Zmateně jsem zmáčkla tlačítko pro příjem, přiložila si telefon k uchu a nejistě se zeptala. "Prosím?" …
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Reebels Reebels | 25. července 2011 v 13:08 | Reagovat

Peknééé ,len škoda že je to také krátke :( :(

2 stories-and-another stories-and-another | 25. července 2011 v 13:10 | Reagovat

je to super :D ... a tipujem,že jej môže volať Ucker alebo možno nejakí ľudia z časopisov

3 aanyy54 aanyy54 | 25. července 2011 v 17:14 | Reagovat

krása :D  :D  :D teším sa na pokračko

4 Dul1604 Dul1604 | Web | 28. července 2011 v 18:33 | Reagovat

čo naskôr pokračovanie  :-)  :-) neznášam sa ťa za takéto napínanie ale ja ti to oplatím :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama