Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

Jak to bylo doopravdy: Část XXV.

12. července 2011 v 13:57 | Very |  Jak to bylo doopravdy
Omlouvám se, že to zase není v obvyklou dobu, ale nějak nestíhám. Ale lépe pozdě, nežli nikdy, ne? Ale dnes žádné romány na úvod. Nezapomeňte na komentáře. Jsem zvědavá na Vaše názory. Příjemné čtení. Vaše Very.ČÁST XXV.
DULCE

"Proč jsi utekla aniž bys to Uckerovi řekla? Proč jsi nechtěla jet s ním? Já myslela, že se spolu již bavíte. Ale asi jsem se spletla." Any ze mě nespustila oči. Odložila jsem tacos, narovnala se a ze všech sil jsem se snažila udržet klidný, vyrovnaný a lhostejný výraz. Ale nezvládla jsem to. Po tvářích se mi začaly kutálet slzy a Any bylo hned jasné, že něco není v pořádku. Ale na nic víc se mě již neptala. Nechala tacos, posadila se vedle mě a objala mi. "Já ho přerazím!" zvolala, aniž by věděla, co vlastně provedl. "A za co ho mám přerazit?" zeptala se opatrně. Nechala jsem se přemluvit a nakonec jsem jí vše povyprávěla. Začala jsem hezky od začátku. Přestože už věděla o rvačce Uckera a Rubena začala jsem tím. Zmínila jsem se i o taneční hodině. Převyprávěla jsem jí, co se stalo v té místnosti na večírku, ale ne do největších podrobností. Nikdy bych nepřiznala, že jsem ho políbila. Pak jsem jí popsala příhodu s jeho scénářem, kdy jsem našla tu melodii a nachytal mě Ucker. Společně jsme vymysleli písničku. A postupně jsem se propracovala až k tomu, co jsem se dozvěděla od Rubena. Any se oči při každém slově rozšiřovaly, ale z jejího običeje nešlo vyčíst nic víc, než rostoucí překvapení. Bylo na ní vidět, jak jí to v její roztomile blonďaté hlavince vrtá. Jako kdyby věděla něco více, než je ochotna přiznat. "Nevěřím, že by Bebé někdy něco takového řekl." zkonstatovala, když jsem skončila. Ušklíbla jsem se. "Neřekla bych to do něj. Ale za jeho andělskou tvářičkou se skrývá ďáblovo dítě. Role toho parchanta Diega mu dokonale sedí!" odsoudila jsem ho rozhořčeně. Ani jsem se ho nezastala, když ho Any nazvala Bebé, což Any určitě jen potvrdilo, jak velmi se na něj zlobím. "Dul, proč tak důvěřuješ Rubenovi? Věř mi, Uckera znám velmi dobře, on by tohle nikdy neřekl. A i ty ho znáš déle! Proč tak slepě věříš někomu, koho znáš sotva pár dnů! Vždyť i tobě byl Ucker sympatický, když jsi ho poznala. Nedáš na první dojem? Kolikrát tě zachránil před upadnutím? Když ti bylo špatně, pomohl mi dostat tě domů. A bylo na něm vidět, že by se o tebe nejraději postaral sám, ale musel domů, aby se na něj nezlobili rodiče, protože už bylo pozdě. To, doufám, víš a chápeš to. Zdálo se, že by byl radši, kdyby byl nemocný on, než ty. Vždy se o tebe stará a strachuje. Nikdy se k tobě nechoval škaredě. A jak ty mu to oplácíš? Myslím si, že tě mi ... má moc rád. Všichni to vidí, jen ty ne. Jak je možné, že všichni ho mají rádi, jen ty ne?! Ty a Ruben!!!" Na tohle jsem odpověď neměla. "Any, asi nemá cenu o tom diskutovat. Ty jsi na straně Christophera, ne na mé." "Dul, ty mě nechápeš. Nemáme důkazy ani o tom, že je Ucker nevinný, ani o tom, že ti Ruben nelže. Nebudeme se o tom teď přít. Snad mám pravdu, možná ty." Přikývla jsem a podle dohody jsme se o tom zbytek večera už nebavily. Snědly jsme tacos, zavolaly May, aby i ona přišla a po jejím příchodu si pustily romantický film a připravily k němu popcorn.

"Tak, pro dnešek končíme! Nechte vše tak, jak je. Zítra budeme pokračovat. Mějte se a zítra ve stejnou dobu, jako obvykle." zavolal Pedro a odešel. Vydala jsem se za ostatníma ke dveřím, ale někdo mě chytil za zápěstí a nepustil. Překvapeně jsem se otočila a nebyl to nikdo jiný, než ...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Paula Paula | E-mail | Web | 12. července 2011 v 14:11 | Reagovat

nádherné :D ... že by to bola Any?Alebo Christopher? :D

2 rebelka rebelka | 12. července 2011 v 14:19 | Reagovat

úžasné.. rýchlo pokračovanie k tejto prosím..:D

3 Rebels Rebels | 12. července 2011 v 15:35 | Reagovat

nadherne rýchlo pokračko k tejto D :D :D

4 Dul1604 Dul1604 | Web | 28. července 2011 v 17:47 | Reagovat

a zas v tom najlepšom celá ty :-D idem rychlo na pokracko :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama