Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

RBD: Kapitola XXVI. Fotografie

11. července 2011 v 11:00 | Very |  RBD
Tentokráte si přidáme díl k povídce RBD. Snad i ten bude mít úspěch. Užijte si povídku a nezapomeňte psát komentáře. Vaše Very.Kapitola XXVI. Fotografie
"Mám jít otevřít?" otázala jsem se. Any bezeslova přikývla a otřela si zbytky slz z tváří. Postavila jsem se a běžela ke dveřím. Dotyčný zvonil, jako kdyby někde hořelo. "Vždyť už jdu!" zakřičela jsem a otevřela dveře. Za nimi stál ... "Dul, kde je Any? Můžu jít za ní? Já opravdu ..." "Dost, dost, dost. Já vím. Běž, je v ložnici. A buď na ni hodný!" Vděřně přikývl a už běžel ke schodům. Ale než stihl dojít k začátku schodiště, na jejich konci se objevila Any. Poncho začal: "Any, já ..." Ale Any mu skočila do řeči: "Já vím, omlouvám se, můžu za to já. Dul mi otevřela oči. Omlouvám se, měla jsem ti věřit, ale strašně jsem žárlila, když jsem viděla, jak se s Carmen líbáš ..." "Ale já ji nelíbal!!" vykřikl zoufalý Poncho. "Ano, ano, já vím. To je ona. Viděla jsem to, jen jsem prostě ... Odpustíš mi?" Any se kousala do spodního rtu. "Any!" vydechl Poncho a náhle bylo vše jasné. Oba se rozběhli k tomu druhému a já se jen obávala, aby nespadli ze schodů. Padli si do náruče a nelámali si hlavu s tím, že jsem tam i já. Nejspíše na mě úplně zapomněli. Neřekla jsem ani slovo, jen jsem se s úsměvem otočila a odešla.

Odemkla jsem a první zvuk, který jsem uslyšela byl můj zuřivě zvonící telefon. Rozběhla jsem se za zvukem a celá udýchaná jsem přijala hovor. "Prosím?" "No konečně, Dul, už se ti snažím dovolat asi po třetí." ozval se rozhořčený hlas Gustava. "Ehm, promiň, zapomněla jsem si mobil." "Aha, no teď je to fuk. Mám fotky, chceš se podívat?" "Ráda bych." "A máš teď čas?" Podívala jsem se na hodiny. Do schůzky s Uckerem jsem měla ještě dostatek času. "Ano, mám." "Přijď do ateliéru. Ukážu ti je. A mám pro tebe překvapení." "Překvapení? Jaké?" "Ano. Ale neřeknu ti jaké, to už by nebylo překvapení!" rozesmál se Gustavo. "Dobře, za chvíli jsem tam." odpověděla jsem se smíchem, zavěsila a okamžitě jsem se vydala na cestu. Tentokrát jsem si dala pozor, abych mobil nenechala u rodičů, protože jít zpět už potřetí se mi opravdu nechtělo.

"Gustavo! Ahoj, jak se máš?" zvolala jsem zvesela na muže, který mě již netrpělivě vyhlížel. "Dulce Marío, že ti to ale trvalo!" "Ale no tak, nečerti se, šla jsem pěšky." smála jsem se, "A je slušné odpovědět na otázku." pokárala jsem ho škodolibě. "Promiň, mám se dobře. A jak ty?" Zamyslela jsem se. "Skvěle. Jsem zvědavá na ty fotky." odpověděla jsem popravdě. "Výborně, tak pojď už." Gustavo byl snad ještě nedočkavější, nežli já. Chytil mě za ruku a táhl do ateliéru.

"Gustavo, něco mě napadlo." oznámila jsem Gustavovu při prohlížení fotografií. "Opravdu? A co?" otázal se, aniž by zvedl oči od obrázků. "Zvládnul bys ještě udělat nějaké uprávy těchto ..." vytáhla jsem několik nejhezčích fotek, které jsem si nachystala stranou, "... obrázků? Chtěla bych je dát ostatním z RBD k Vánocům." "Hm, to je skvělý nápad. Jistěže zvládnul. Hned se do toho pustíme. Řekni mi, jak bys sis to představovala?" Popsala jsem mu, jak bych chtěla, aby výsledná fotografie vypadala a Gustavo se hned pustil do práce a za chvíli jsem již v ruce držela šest na chlup stejných fotek. "Díky, jsou krásné." pochvalovala jsem si, když jsem si je už asi po desáté prohlížela. "Nemáš zač. ... Málem bych zapomněl! Mám tady dárek pro tebe a Uckera." Zmateně jsem se na Gustava podívala. Zalovil v šuplíku a náhle jsem v rukou držela další dvě fotografie. Tentokráte i v rámečcích. Zůstala jsem zaraženě zírat na scénu, zachycenou na obrázku.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rebels Rebels | 11. července 2011 v 12:25 | Reagovat

nádherne rýchlo pokračko :D :D :D

2 Paula Paula | E-mail | Web | 11. července 2011 v 16:54 | Reagovat

ndáherné :D ... šak čo iné by som tebe mohla povedať?no a myslím si,že tam bude fotka,ako sa bozkávajú alebo niečo také ... proste ich spoločná fotka :D

3 vondyparasiempre vondyparasiempre | Web | 11. července 2011 v 18:51 | Reagovat

krááááááááááááááááááááása náááádhera uz sa tesim na pokračko

4 Dulce_6 Dulce_6 | 11. července 2011 v 21:16 | Reagovat

krasne...rychlo pokracko:-D:-D

5 rebelka rebelka | 12. července 2011 v 11:17 | Reagovat

ako inak nádherné...:D pokračovanie...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama