Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

Nový měsíc - nový dess

2. července 2011 v 0:03 | Very |  Oznamy
První článek v novém krásném měsíci. Červenec je jako měsíc zázraků. Ale o tom jsem mluvit nechtěla.


Je tady nový měsíc a s ním také nový vzhled. Doufám, že tentokráte jsem zvolila lepší barvy, ale mě osobně se ta hráškově zelená líbila. Ani ta červená dle mého názoru nevypadá špatně. Tentokráte jsem do záhlaví zvolila jednodušší obrázek, ale celkově vznešenější písmo. Řekla bych, že i barvy jsou zvoleny šťastněji, než v předchozím měsíci. Zdá se mi, že tentokráte jde vše krásně přečíst. Ale jistá si nejsem. Dala jsem si opravdu záležet, ale to si dávám vždy. Nicméně by mě zajímal váš názor. Pište do komentářů a hlasujte v anketě, prosím.

Když už jsme u těch designů, byla jsem požádána, ať vytvořím něco i na tuto stránku: http://y-soy-rebelde-fanclub.blog.cz/. Dle mého soudu se mi podařilo vytvořit jednoduchý, ale zároveň elegantní a zajímavý vzhled. Pár chybiček jsem sice ještě nevyladila, ale věřím v to, že budou brzy napraveny. I na tento dess by mě zajímal váš názor a proto vás žádám: Podívejte se na adresu http://y-soy-rebelde-fanclub.blog.cz/, prohlédněte si stránky a do komentáře mi napište, jak se vám líbí tento styl. Majitelka blogu si vybrala krásnou světle fialovou barvu. Sice hned nepraští do očí, ale bez diskuzí upoutá.

Do tohoto článku bych ráda zahrnula také omluvu. Vím, že protože byl konec školního roku, předpokládá se, že má student spoustu volného času (myslím tou dobou, kdy už jsou známky uzavřené). Nýbrž to nebyl můj případ. Známky jsem sice tento týden uzavřené již měla, ale spoustu času jsem strávila s přáteli ať už telefonováním, či schůzkami. Jsem si jistá, že pokud bych psala povídky při telefonování nejen že by nedávaly smysl, ale ještě ke všemu bych psala to, co právě osoba na druhém konci povídá a to by bylo značně matoucí. Jsem si jistá, že mi odpustíte. Tyto malé nedostatky se pokusím co nejdříve napravit. Hned zítra se pustím do psaní povídek, ale protože je sobota a ještě ke všemu prázdninová, nechci slíbit, že povídka bude ještě toho dne. Snad ano. Ještě jednou se velmi omlouvám, ale doufám, že mě pochopíte a odpustíte. Snad vám tyto nedostatky vynahradím budoucími příběhy, které se mi vytvořily v mé, teď již opravdu unavené, hlavince.

A protože červenec znamená prázdniny, přeju vám, abyste si je co nejvíce užili!!! Volna není nikdy dost, jak se zdá. (V mém případě to platí trojnásob! ) Doufejme, že bude krásně a teplo. A že společně s prázdninami přišlo i dostatečné množství nápadů na povídky a příběhy. Třeba nám červenec přinese i nové spisovatelky.

Protože už je opravdu hodně pozdě a já dnes měla náročný den, půjdu si lehnout a na povídky se vrhnu až zítra. Stejně by teď určitě nebyly velmi dobré, protože únava na nápadech, ani na kráse (příběhu), nepřidá. Tak tedy dobrou noc. Vaše Very.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Červenec mi symbolizuje červená a právě proto byla zvolena jako základní barva pro tento dess. Jak se Vám líbí?

Krásný
Přiměřený
Žádná sláva
Katastrofa

Komentáře

1 rebelka rebelka | 2. července 2011 v 12:51 | Reagovat

dess je krásny, podaril sa ti..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama