Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

RBD La Familia - Postavy

2. září 2011 v 13:35 | Very |  RBD La Familia
A jaké vlastně jsou povahy našich hrdinů v třináctidlném seriálu RBD La Familia? To zjistíte v tomto článku! Mrkající

PS: Omlouvám se, ale včera už jsem články zveřejnit nestihla.


RBD

Seriál RBD La Familia má třináct hodinových částí. Vypráví o životech členů populární hudební skupiny - RBD, kteří již nenesou žádné známky náctiletých hrdinů ReBelde. O jejich láskách, obavách, nápadech, průšvizích, strastích i slastích. Někdy jen těžko rozeznáme nenávist od lásky a přátelsví. A díky tomu vzniká mnoho komických situací. Jak vlastně dopadnou jejich životní příběhy? To zjistíte, pokud budete sledovat tento seriál.

Přestože jména hlavních hrdinů i některé údaje odpovídají skutečnosti, celý příběh je smyšlený a nijak se herců nedotýká.

Annie


Annie, často roztržitá, někdy možná i dětinská, ví, co chce a očekává. Přestože o tom někdy můžeme pochybovat. Má dva přítele a tím v jednotlivých částech nastávají komické situace, jelikož, jak překvapivé, se její dva miláčkové nesmějí setkat. Ačkoliv je dvakrát zadaná, ani jeden z těchto mužů nevlastní její srdíčko.

Poncho


Poncho je zřejmě nejvyspělejší z celé RBD. Tomu také odpovídá stáří jeho přítelkyně Fabioly. Zdá se, že by s ní mohl být šťastný. Ale po několika popáleních si uvědomí, že Fabiola není ta, které by snesl i modré z nebe.

Dulce


Dul, druhá nejmladší ve skupině, je poměrně ztřeštěná. Mezi muži se snaží najít pravou lásku, ale stále ji to jaksi nevychází. Vždy je něco špatně. Uvědomí si, že hledá na špatném místě. Stačí, aby se otočila...

Ucker


Ucker, nejmladší člen skupiny RBD, je pevně rozhodnutý život si užít. Se ženami. Najde se nějaká kráska, kvůli které by se Ucker změnil a která by měla odvahu zůstat s ním?

May


May, nejstarší dívka z RBD. Dalo by se říct, že také nejrozumnější, nebýt její posedlosti nadpřirozenem, ústní hygienou a především očištění ducha od všeho zlého. Navštěvuje spoustu nejrůznějších duchovních kurzů, které nikdy nedopadnou dle jejích představ. Možná proto si o ní její přátelé myslí, že je bláznivá.

Chris


Chris myslí snad jen na tři věci. Ženy, ženy a... ženy. I přestože si hraje na velkého lamače dívčích srdcí, ve skutečnosti je stále ještě neposkvrněný. Jeho šílené nápady způsobují nemálo vtipných situací.


Takže povahy našich hrdinů již známe. Proto nevidím problém v tom, abychom se začali dívat na tento seriál. Užijte si ho. Vaše Very. Mrkající
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mušú Mušú | 2. září 2011 v 17:48 | Reagovat

.. škoda je len to, že tento neuveriteľný seriál má len 13 častí :( ešte som ich nevidela, no už sa neuveriteľne teším :P :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama