Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

¡Feliz Navidad!

24. prosince 2011 v 10:30 | Very |  Oznamy
A máme tady dlouho očekávané datum - 24. 12. 2011. Když jsem byla menší, tohoto dne jsem ani dospat nemohla, jak jsem se vždy těšila na dárečky a tak podobně. Ale dnes... Když si vzpomenu, že ještě před týdnem jsem neměla koupené dárečky... Uf, ještě teď je mi z toho špatně. Páni, to byly nervy... Ale co už. Tohle jsem v tomto článku rozebírat nechtěla. Dnes přidám opět více povídek. Nevím, jestli si je přečtete dnes, nebo až po svátcích, každopádně já si je pěkně dopředu přednastavila, protože nepředpokládám, že tady právě teď jsem.

Včera večer jsem ztratila hlas a protože jsem neuvěřitelně ukecaná, byl to pro mě šok. Doufám, že to už přešlo, protože Vánoce beze slov... Páni! Štěstí, že nejsem němá! To bych nepřežila!

Ale teď už k věci. Chtěla bych Vám všem popřát náderné Vánoce, hodně krásných vytoužených dárků, pohody, klidu, míru, lásky... Užijte si svátky. Já vím že Vás neznám, ale mám Vás moc ráda, ať už jen čtete povídky nebo jste mí SB. Beru Vás jako skutečné přátele. Užijte si dnešek, doufám, že bude dle Vašich představ.

Bohatého Ježíška.

Vaše Very. Mrkající
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 rebelka rebelka | 24. prosince 2011 v 14:53 | Reagovat

Šťastné a Veselé Vianoce Very :-) a tiež bohatého Ježiška :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama