Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

Povídka roku - Jednorázové povídky - Finále

28. prosince 2011 v 18:25 | Very |  Povídka roku
A když jsem přidala článek s povídkami na pokračování, nemohu zapomenout na jednorázové povídky. Takže si rychle přečtěte článek a podpořte svou povídku. Vaše Very. MrkajícíPovídka, která nepostupuje do finále: Čtvrté místo si vybojovala povídka Sladká panenka.

A tady máte povídky, které postupují právě do tohoto finále. Která získá titul Povídka roku? Bude to Vaše oblíbená? Hlasujte pro jednu z těchto...

Vaše možnosti:


1. Bouřka - 5 hlasů

Dulce vypráví příběh jedné děsivé noci. Jak sám název napovídá, byla bouřka. A ona se jich bojí. A to natolik, že vyhledá Uckera, aby nemusela být sama. Když už si je téměř jistá, co Christopher doopravdy cítí, objeví se jeho přítelkyně. Nahněvaná Dulce odmítá uvěřit jeho slovům, jak velmi ji miluje a obviní ho, že jí lže. Dozví se nakonec pravdu? Je Briana skutečně Uckerovou přítelkyní? Je do Dulce Ucker zamilovaný? Vyhraje nakonec pravda, nebo zvítězí sprostá lež?

Autor: Very

2. Neuvěřitelná bolest - 11 hlasů

Co se stane, když vám umře láska vašeho života? Zboří se vám svět. Stejně jako Robertě. Většinu času pláče a vzpomíná na svého milovaného Diega, který naneštěstí umřel. Ale jak se to stalo? Čí to byla vina? Proč? Proč? Proč? Tyto otázky a ještě mnohé další trápí i ubohou Robertu.

Autor: Very

3. Těžké rozhodnutí - 11 hlasů

Když pracujete s někým, koho milujete, ale ta osoba to neuší, je to velice náročné. I pro Uckera to takové bylo, a proto se nakonec rozhodnul, že opustí skupinu RBD. Co jiného má dělat, když pro Dulce je jen bratrem? Jenže ubohá Dulce se trápí stejně jako Ucker. Až se jednoho večera sejdou a prožijí spolu něco nepopsatelného. Dulce věří, že teď už bude vše dokonalé. Avšak potom přijde ledová sprcha. Christopher oznámí RBD, že se chystá opustit skupinu.
Svůj bolestný osud popisují oba dva hlavní hrdinové tohoto příběhu - Dulce a Christopher. Popisují muka neopětované lásky a bolest, která nastane, když Dulce zjistí, že ji chce Ucker opustit. Jak to nakonec celé dopadne? Dokáže Ucker odejít od své lásky? A dokáže mu Dulce odpustit?

Autor: Very, Paula


Tak teď hlasujte pro tu, která Vás oslovila nejvíce. Nedopřeju Vám příliš mnoho času. Máte čas jen do přelomu starého a nového roku, roků 2011 a 2012. Vaše Very. Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Povídka roku - Jednorázové povídky - Finále:

Bouřka
Neuvěřitelná bolest
Těžké rozhodnutí

Komentáře

1 Mušú Mušú | 28. prosince 2011 v 19:07 | Reagovat

.. Ja by som dala hlasy Neuveritelná bolesť a Bouřka :).. Rozhodnem sa keď tu bud anketa :D :)

2 Dulce_6 Dulce_6 | 28. prosince 2011 v 19:24 | Reagovat

ja by som dala...Těžké rozhodnutí :D

3 vondyparasiempre vondyparasiempre | E-mail | Web | 30. prosince 2011 v 18:26 | Reagovat

mne sa najviac pacilo Tazke rozhodnutie je to naozaj prekrásne :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama