Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

Povídka roku - Povídky na pokračování - Finále

28. prosince 2011 v 18:20 | Very |  Povídka roku
Konečně jsem se dostala k počítači a můžu Vás tedy obeznámit s výsledkem semifinále. Jste zvědaví? Usmívající seZačněme tedy s povídkami, které nepostoupily.

Dadushina povídka Diego a Roberta získala tři hlasy. Pro povídku Amor hlasovalo pět čtenářů. A má povídka Jak to bylo doopravdy si vysloužila osm hlasů.

To by byly povídky, které nepostoupily a teď přestupme k povídkám, které se dostávají do finále. Která to vyhraje?

Vaše možnosti:


1. Osudová láska - 10 hlasů

Nemáte ponětí jaké to je, když vám otec, který se o vás nikdy nezajímal, nařídí jít do nehorázně drahé školy plné snobských dětí. Ale Roberta je silná a tímto se nenechá porazit. Vždyť kdekoli a kdykoli můžete poznat spoustu přátel a možná dokonce i lásku. I Diego doufá, že tento školní rok konečně pozná dívku svých snů. Přeci problémy s otcem stačí, proč nesmí mít také někoho, kdo by ho měl rád. A co ostatní studenti? Jak se vyvine vztah mezi Miou a Miguelem, kteří se rozhodli nečekat a svou lásku ukázali celému světu hned? Udobří se Thomas a Pilar? Najde Diego pravou lásku? A jak se bude dařit Robertě?
Tento příběh vypráví nejen dva hlavní hrdinové Diego a Roberta, ale také Mia, Miguel, Thomas, Pilar a Robertina matka Alma. Příběh se odehrává hned na několika místech a několik let. Protože každá láska potřebuje čas.

Autor: Culka36

Stav: Nedokončená

2. RBD - 12 hlasů

Členové skupiny RBD jsou v Mexicu dobře známí a fanoušci je zbožňují. Ale i oni chtějí mít o Vánocích trochu klidu a pohody. Mají své životy a v nich spoustu jiných problémů, nejen otravné novináře. Vezměte si třeba takovou Any a Poncha. Mají se rádi, ale Poncho má přítelkyni a Any nemá odvahu přiznat pravdu. Dulce zase neustále obtěžuje její dotěrný ex-přítel. Ale před ním ji chrání její hraný vztah s Christopherem. Jenže co když ta předstíraná láska není jen předstíraná? A k tomu všemu se blíží náročná doba vánočních svátků...
Příběh je vyprávěn převážně z pohledu Dulce, ale objevují se v něm i pasáže z pohledu Uckera. Pojednává o vztazích mezi členy skupiny RBD. Kdo si nakonec získá svou druhou polovičku a jak zjistíte právě zde.

Autor: Very

Stav: Nedokončená povídka

3. Dulce a Ucker - 13 hlasů

Zprvu se zdálo, že navštěvovat koncerty své lásky byla pěkná hloupot. Ale proč to nedělat, když to nikomu neublíží? Jenže co když vás zradí vlastní fanoušci a prozradí vás. Co dělat potom? Dulce se rozhodla, že jednoduše uteče. Naštěstí jí byli k ruce Christopherovi bodyguardi. Jenže před zvědavostí jiných lidí neutečete. A Ucker tak velmi toužil po poznání, že se vykašlal na koncert i fanoušky a rozběhl se za ženou svých snů. A ačkoli se oba dva báli, nakonec své city prozradili. Ale štěstí netrvá věčně. Co bylo příčinou pádu letadla, kterým tyto dvě hrdličky letěly? Vzpomene si Ucker, kdo je on a kdo je Dulce? Vrátí se mu paměť? A kdo zavinil tuto nehodu? Skutečně to byla Chrisova bývalá přítelkyně?
Vyprávění smutné Dulce se prolíná s vyprávěním neméně nešťastného Uckera. Každou situaci si tedy můžeme přečíst z pohledů obou dvou hlavních hrdinů.

Autor: Mušú

Stav: Nedokončená (jeden díl do konce)


Která vyhraje je už na Vás. Takže hlasujte a podporujte svou oblíbenou povídku. Přispívejte také komentáři. Čas máte do přelomu starého a nového roku, roků 2011 a 2012. Jsem zvědavá, která povídka získá titul Povídka roku. A také by mě zajímaly Vaše názory na tuto "soutěž". Vaše Very. Mrkající
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Povídka roku - Povídky na pokračování - Finále:

Osudová láska
RBD
Dulce a Ucker

Komentáře

1 Dulce_6 Dulce_6 | 28. prosince 2011 v 19:02 | Reagovat

Ja mam rada vsetky poviedky.....ale RBD mam najradsej :D

2 Mušú Mušú | 28. prosince 2011 v 19:04 | Reagovat

..táto súťaž bola super :)).. Som neuveriteľne rada, že sa tu dostala aj moja poviedka, priznám sa že keď sa mi v ankete dalo hlasovať znova, dala som jeden hlas aj sebe :D.. škoda,že nepostúpili moje abľúbené poviedky Amor a Jak to bylo doopravdy. Neviem za ktorú mám teda hlasovať teraz, chýba tu anketa tak zatiaľ nehlasujem :).. Posledný diel mojej poviedky príde ešte v tomto roku, aby ste to mali ukončenéé :) Ďakujem za hlasy :)

3 culka36 culka36 | Web | 29. prosince 2011 v 13:22 | Reagovat

Všetky sú krásne, bolo ťažké vybrať tri najkrajšie poviedky, ktoré by postúpili do finále. Som veľmi šťastná, že postúpila moja povoedka. Je to krásny pocit, že hodiny strávené za pc písaním a robením vám radosť je takto ocenné. :D

4 Dadusha Dulce Dadusha Dulce | Web | 29. prosince 2011 v 15:36 | Reagovat

Wow, hoci som nepostúpila, vôbec mi to nevadí...Ja hlasujem za RBD, to je proste moja srdcovka, ale páči sa mi, že je finále také rôznorodé- každá poviedka má iného autora :D

5 robertita96 robertita96 | 31. prosince 2011 v 18:34 | Reagovat

jeees postupili obydve moje oblubene poviedky to je super a tato sutaz sa mi tiez paci je to dobry napad

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama