Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

Poslušně hlásím, že jsem opět tady!!!

23. ledna 2012 v 15:30 | Very |  Oznamy
Mí drazí,

je tomu už několik týdnů, co jsem se neozývala. Nesmíte mi to mít za zlé, ale když Vám řeknu, že mám naprosto zpřeházený život, je to slabé slovo a i kdybych se postavila na hlavu, mnoho záležitostí nevyřeším. Alespoň ne ke své spokojenosti. Nemůžete se tedy divit, že čas (zčásti také kvůli závěrečnému zkoušení), ani nálada na blog a internet vůbec chybí. Avšak dnes jsem dospěla k názoru, že se blíží konec měsíce a jestli jsem uveřejnila o něco více článků než je deset, tak je to úspěch. Je tedy na čase konečně zveřejnit povídky, které mám na e-mailu a snad i ty, které jsem během tohoto víkendu napsala já. Přednastavím je dopředu. Nemohu nikomu zaručit, kdy přesně mi zase "rupne v bedně" a já odmítnu psát. Doufám, že Vás potěší. Budu se těšit na všechny Vaše komentáře.

Pro SB: Promiňte, že jsem tak dlouho nebyla na stránkách, ale jak říkám - těžký rok. Doufám, že jste si mě nevymazali.

Přeji Vám krásný den,

Vaše Very. Mrkající
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 culka36 culka36 | Web | 23. ledna 2012 v 18:52 | Reagovat

Neboj moja. Nikto sa na teba nehnevá. Každý z nás má toho veľa či v škole alebo sa z každej strany valí veľa problémov........ Som rada, že si opäť späť. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama