Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

POVÍDKA ROKU 2011 - RBD

23. ledna 2012 v 17:15 | Very |  Povídka roku


Souboj o první místo v soutěži povídka roku byl velmi těsný. Na třetím místě se umístila Osudová láska od naší skvělé oblíbené atorky culky36. Hlasovalo pro ni čtyři osoby. Srdečně blahopřeji. Druhé místo si vybojovala povídka Dulce a Ucker od taktéž oblíbené autorky Mušú. Za touto povídkou stálo dvanáct našich čtenářů. I jí srdečně blahopřeji. Titul Povídka roku 2011 získala povídka RBD s neuvěřitelnými devatenácti hlasy. Odměny pro culku36 a Mušú teprve připravuji, ale pokusím se je dodat co nejdříve společně s odměnami za další soutěže. Všem děkuji za podporu, jsem ráda, že se Vám má povídka tolik líbila. DOufám, že Vás nové příhody Dulce a Uckera nezklamou.


RBD - 19 hlasů


Členové skupiny RBD jsou v Mexicu dobře známí a fanoušci je zbožňují. Ale i oni chtějí mít o Vánocích trochu klidu a pohody. Mají své životy a v nich spoustu jiných problémů, nejen otravné novináře. Vezměte si třeba takovou Any a Poncha. Mají se rádi, ale Poncho má přítelkyni a Any nemá odvahu přiznat pravdu. Dulce zase neustále obtěžuje její dotěrný ex-přítel. Ale před ním ji chrání její hraný vztah s Christopherem. Jenže co když ta předstíraná láska není jen předstíraná? A k tomu všemu se blíží náročná doba vánočních svátků...

Příběh je vyprávěn převážně z pohledu Dulce, ale objevují se v něm i pasáže z pohledu Uckera. Pojednává o vztazích mezi členy skupiny RBD. Kdo si nakonec získá svou druhou polovičku a jak zjistíte právě zde.

Autor: Very

Stav: Nedokončená povídka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 culka36 culka36 | Web | 23. ledna 2012 v 17:29 | Reagovat

Za všetky hlasy, ktoré som dostala či v semefinále alebo vo finále veľmi pekne ďakujem. Tá radosť z toho sa tak jednoducho slovami ani opísať nedá.Som veľmi šťastná, že sa vám moja poviedka páči, a že ma so svojimi pochvalami, ale aj negatívami posúvate ďalej a inšpirujete ma k ďalšiemu a ďalšiemu písaniu a preto mám pre vás prichystané jedno prekvapnie, ktoré dúfam do štvrtka dokončím. :-P PS: A tebe Very z veľkého srdiečka gratulujem k výhre. A musím uznať tá tvoja poviedka je prekrásna a právom jej patrí, že vyhrala túto súťaž.

2 Mušú Mušú | 23. ledna 2012 v 19:19 | Reagovat

..Som tak neskutočne šťatná, že s amoja poviedka dostala až sem. Ani som si to nepredstavovala keď začali byť nominácie. Ďakujem za všetky úžastné hlasy a taktiež si myslím, že poviedka RBD vyhrala právom :).. Gratulujem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama