Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

POVÍDKA ROKU 2011 - TĚŽKÉ ROZHODNUTÍ

23. ledna 2012 v 17:30 | Very |  Povídka roku


Souboj o první místo v soutěži povídka roku byl velmi těsný. Na třetím místě se umístila Bouřka. Hlasovalo za ni pět osob. Druhé místo si vybojovala povídka Neuvěřitelná bolest s rozdílem pouhého jednoho hlasu. Za touto povídkou stálo jedenáct našich čtenářů. Titul Jednorázová povídka roku 2011 získala povídka Těžké rozhodnutí s dvanácti hlasy. Vzhledem k tomu, že jsem ji psala společně s Paulou, ráda bych jí poblahopřála ke společnému vítězství.

Těžké rozhodnutí - 12 hlasů


Když pracujete s někým, koho milujete, ale ta osoba to neuší, je to velice náročné. I pro Uckera to takové bylo, a proto se nakonec rozhodnul, že opustí skupinu RBD. Co jiného má dělat, když pro Dulce je jen bratrem? Jenže ubohá Dulce se trápí stejně jako Ucker. Až se jednoho večera sejdou a prožijí spolu něco nepopsatelného. Dulce věří, že teď už bude vše dokonalé. Avšak potom přijde ledová sprcha. Christopher oznámí RBD, že se chystá opustit skupinu.
Svůj bolestný osud popisují oba dva hlavní hrdinové tohoto příběhu - Dulce a Christopher. Popisují muka neopětované lásky a bolest, která nastane, když Dulce zjistí, že ji chce Ucker opustit. Jak to nakonec celé dopadne? Dokáže Ucker odejít od své lásky? A dokáže mu Dulce odpustit?

Autor: Very, Paula
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama