Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

Drazí, věrní čtenáři

13. května 2012 v 15:01 | Very |  Oznamy
Člověk si ani neuvědomuje, jak ten čas letí. Naprosto nestíhám, to už jste si jistě všimli a přes rady, ať si najdu spoluadminku si trvám na svém. Nemůžu svou práci dát někomu jinému a nemůžu se o své "miminko" s někým dělit. Pár lidí mi i řeklo proč jsem s blogem začala, když na něj kašlu (nekašlu na něj, jen jsem si za ten rok našla spoustu nových zájmů a už nejsem tak závislá na RBD, i když jsem si dříve myslela, že mě to za celý život nepřejde). Co na to lidem máte říct? Vždyť každý ví, že člověk se s časem mění a má jiné zájmy v 15 a v 17. Za pár dní už to v podstatě budou dva roky mého života, co jsem se tak velmi zamilovala do RBD a to je dost dlouhá doba na to, abych byla pořád nepříčetně závislá. Už můj život není o tom dostat se ze školy co nejdříve domů, abych si mohla sednout k počítači a pracovat na blogu a povídkách. Ne, teď je můj život jiný a mnohem raději čas trávím s lidmi, kteří mě mají rádi a užívám si legraci. Vždyť kdybych byla jen na počítači, co by to byl za život.Nemáte nejmenší tušení jak moc jsem se za celou tu dobu změnila. Nemohli jste sledovat, jak se z ostýchavé malé holky stává drzá a rozhodně společenštější děvče, které si nenechá mnoho věcí líbit a nedělá si tolik výčitek pro nějaký ten vzdor vůči komukoli. Za to jsem jistě vděčná RBD, blogu, Vám a svým kamarádkám, které jsem získala díky RBD a které mi nabídly pomoc, když jsem neměla nejmenší tušení jak s blogem pracovat. Ale protože se změnila má povaha, změnil se i můj časový rozvrh. Mám více kroužků - jak víte třeba hraju divadlo (skutečné divadlo) a nedávno jsme měli premiéru. Nemůže se tedy nikdo zlobit, že nechodím na blog.

Vlastně už kolikrát mě napadlo, že bych ho měla zrušit, ale než to udělám, chci dopsat všechny povídky. Taky se mi to zdá trochu nespravedlivé vůči Vám, které píšete své povídky a posíláte mi je. Proto si ho nechávám, i když tady moc nechodím. Někdy se mi zasteskne a právě blog je trvalé rozptýlení. A také si říkám, že vždy můžu zveřejňovat Vaše povídky a někdy si určitě najdu čas pokračovat i v těch svých. Nejraději bych to dělala pořád, ale vyžaduje to čas a schopnosti a já ve slohu začala značně zaostávat. Nebudu Vám slibovat, že tady budu chodit častěji. Nechci slibovat něco, v čem si nejsem jistá dodržením. Chci Vám jen zdůvodnit, proč tady často téměř nic není. Až dnes jsem si uvědomila, že poslední článek jsem přidala v dubnu a už je květen. Nestíhám si uvědomovat kolik vody uplynulo od poslední návštěvy.

Spřátelené blogy

Omlouvám se, ale jak se můžete dozvědět výše, nechodím na počítač tak často, abych ještě obíhala blogy. Sama jsem toho názoru, že SB by si měly dělat reklamu a ne být nuceny číst si články a podobně od ostatních. Já to jako podmínku nevyžaduji, protože abych byla upřímná (mimo to, že to sama nerada dělám) sama bych musela snad všechny až na pár všechny smazat, protože (teď bych se tomu nedivila, ale ani předtím) SB nepsaly. A má filosofie? Co můžeš ty, já můžu taky.

Takže takhle to se mnou vypadá. Teď přednastavím nějaké články a uvidíme, kdy se sem zase dostanu. Žádám od Vás jen pochopení. Mějte se krásně. Vaše Very. Mrkající
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Annie* Annie* | E-mail | 13. května 2012 v 16:05 | Reagovat

Ahoj ak by si mala záujem veľmi rada by som bola tvoja 
spolu adminka teda ak ju potrebuješ 
poviedky milujem a pomáhala by som ti zo  všetkým :)

2 rrebeldee rrebeldee | Web | 13. května 2012 v 16:48 | Reagovat

ja ťa úplne chápem a ja som na tom presne tak ako ty :) mám 16 a mám úplne iné záujmy :) je to úplne v pohode :) ale ostávame kamarátky a kedykoľvek budeš potrebovať pomoc s hocičím napíš mi a ja ti pomôžem :)

3 Mušú Mušú | 13. května 2012 v 19:31 | Reagovat

Aj ja to uplne chápem Very :).. ale dufam že naše mailovanie nikdy neprestane pretože ťa mám veľmi rada .. prajem Ti aspoň aby sa ti podarilo dopísať začaté poviedky :))

4 Dadusha Dulce Dadusha Dulce | Web | 13. května 2012 v 21:28 | Reagovat

Ale samozrejme, že môžeme spriateliť na týchto :)
Btw: Chápem ťa, viem, čo všetko si si za tú dobu prežila a viem, že si nemala práve najjednoduchšie obdobie, takže ti rozumiem... vo všetkom, čo si napísala :)

5 RBD-Werisek RBD-Werisek | E-mail | Web | 14. května 2012 v 15:50 | Reagovat

Ahoj Very,
jsem ráda,že tenhle blog nerušíš,byla by to škoda.Vždycky když mám čas,tak jdu na tvůj blog a čtu si povídky. :)Jinak chápu,že se tvé zájmy změnily a že už nejsi na RBD tak závislá,já jsem na tom stejně.

6 Niki Niki | 15. května 2012 v 7:08 | Reagovat

Jsem ráda, že blog stále existuje, i když nové povídky nepřibývají tak často, ráda se k těm starým vracím a když mám zrovna náladu čtu si je znova, byla by to velká škoda, všechny je smazat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama