Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

RBD: Kapitola XL. Oněmění

20. května 2012 v 13:00 | Very |  RBD
Mí milí, nevěřili byste mi, co se stalo. Jen tak si v úterý projíždím povídky, ke které napíšu pokračování a ejhle co jsem nenašla. Jak již název a obrázek od textem napovídá, jedná se o RBD. Zjistila jsem, že mám napsánu ještě jednu kapitolu, ale nezveřejnila ji. Dopsala jsem k ní jen poslední větu. Máte radost? Já osobně myslela, že se mnou sekne, ale co už. Povídku jsem Vám tedy přednastavila. Tady je pokračování také k povídce RBD. Užijte si ho a nezapomeňte na komentáře, prosím. Vaše Very. MrkajícíKapitola XL. Oněmění
Netrvalo dlouho a nastal čas vyrazit domů. Vždyť bylo neskutečně pozdě a přestože jsme se velmi dobře bavili, dárečky byly rozdány, Vánoce oslaveny a tak nic nebránilo rozloučení a odchodu. Děkovná, radostná slova se ani nedala spočítat. Každý měl pocit, že svůj vděk nevyjádřil dost jasně, takže chviličku trvalo, než jsme konečně vyrazili domů. Nakonec jsem ale přeci jen unaveně nasedla do Uckerova auta. "Děkuji, že mě odvezeš," usmála jsem se na něj, když se posadil vedle mě a nastartoval. "S radostí. Já si to někdy vyberu," mrknul na mě. Vyčerpaná jsem se opřela a ačkoli se mi klížila víčka, bránila jsem se spánku. Ale prozraďte mi, kdo kdy vyhrál nad ospalostí, že ano? Ani jsem se nenadála a už jsem začala podřimovat. Jakmile však utichlo vrčení motoru, okamžitě jsem se probrala a prudce otevřela oči. Trochu zmateně jsem se rozhlédla a překvapeně zjistila, že už jsme doma.
"Pojď dál," chytila jsem Chrise za ruku, aby neprotestoval a zavedla si ho do bytu. "Ještě jednou děkuji za odvoz," začala jsem nanovo. "Nemáš zač, už jsem ti to říkal," pokrčil rameny. Nabídla jsem mu nějaké občerstvení, ale nic nechtěl. Avšak to bych nebyla já, kdybych si neudělala po svém. Jakmile jsem ho obdařila podmračeným výrazem, vydala jsme se do kuchyně nachystat alespoň džus. Při té příležitosti jsem se nenápadně vytratila do ložnice a vytáhla pečlivě zabalenou krabičku. Se sklenicemi a pečlivě uschovaným dárkem jsem se vrátila k Uckerovi, ale co nevidím? Chris nikde nebyl a na skříni byl poležen dárek tak, abych si ho po příchodu okamžitě všimnula. "Christophere?" zavolala jsem nejistě, ale žádná odpověď nepřišla. Zvědavost mi nedala. Odložila jsem tedy věci, na svého hosta nečekala a rychle, ale obezřetně sáhla po dárečku. Plochá krabička, hezky zabalená s červenou pentlí… Vrtalo mi hlavou, copak to může být. Mé nervy byly napínány jako guma, ale ani tak jsem své počínání neurychlila a pomalu rozvazovala mašli. Přestože mi dělalo problém neuspíšit trhání papíru, zdánlivě lhostejně jsem odstranila i ten. Krabička… Chvíli jsem na ni jen zírala, ale poté opět vyhrála má zvědavost a já ji konečně otevřela. Prudce jsem se nadechla, když jsme spatřila co v ní bylo ukryto. "Páni…" uniklo mi skrz sevřené hrdlo.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | 20. května 2012 v 13:16 | Reagovat

jééé, konečně pokráčko :) Krásné jako vždy  :)

2 Dulce_6 Dulce_6 | 20. května 2012 v 13:56 | Reagovat

Konečne pokracko....krásne....rychlo pokracko :D

3 robertita96 robertita96 | 20. května 2012 v 19:08 | Reagovat

ale no taaaak to fakt muselo skoncit v tom najlepsiom co tam bolo co chcem to vediet lebo sa asi zblazni prosiiiiim porokracko rychlo prosiiiim prosiiim uz sa nemoze dockat :)

4 rebelka rebelka | 22. května 2012 v 11:47 | Reagovat

úžasné rýchlo pokračovanie :D

5 vonyparasiempre vonyparasiempre | E-mail | Web | 25. května 2012 v 17:14 | Reagovat

je to prekráááásne :D až nemam slov :D krááááááááááása :D prosííím pokračko :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama