Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

Neopětovaná láska: Kapitola II.

13. srpna 2012 v 13:00 | Very |  Neopětovaná láska
A kdybychom si dali pokračování k povídce Neopětovaná láska? Doufám, že se Vám povídka bude líbit a že napíšete do komentářů, co si o ní myslíte. Vaše Very. MrkajícíKapitola II.
DULCE
"Dulce zlatko čo sa stalo medzi tebou a Uckerom?" "Ale nič zlatko nechajme to tak. Nič dôležité sa nestalo." "Nelži mi, lásko, vždyť vidím, jak jsi posmutněla." "Ne, to se ti zdá. Jen se špatně pochopil, co jsem řekla. Dotklo se ho to a já mu to teď musela vysvětlit. Trochu mi to pokazilo náladu, ale jinak se nestalo vůbec nic," pokrčila jsem rameny. Carlos mě objal, přitáhl si mě k sobě a začal mě líbat. "Co dnes podnikneme?" zeptal se. "Nevím. Nic moc se mi dělat nechce." "Hm, co kdybychom si zašli do kina a potom na večeři?" "To nezní špatně," usmála jsem se na něj. Carlos mě chytil za ruku a vyrazili jsme ke kinu.

ANY
"Juane, ráda tě vidím!" "Páni, zrovna jsem si říkal, jaké mám štěstí, že ta královna, která právě vešla, jde na schůzku se mnou," zalichotil mi s úsměvem a postavil se, aby mě mohl na uvítanou políbit na tvář. "Abys v průběhu večera nezačal litovat." Juan mi galantně odtáhl židli. "To určitě nebudu. Tak na co tě můžu pozvat? Dáš si kávu, víno, zákusek?" "Myslím, že kávě a zákusku neodolám," zářivě jsem se usmála. "Fajn, doporučuji tady ten čokoládový," poklepal prstem na jídelní lístek, "tenhle je skutečně vynikající!"

DULCE
Po večeri strávenom s Carlosom mi bolo oveľa lepšie, aspoň na chvíľu som zabudla na Uckera. Prečo som sa musela zaľúbiť práve do Uckera? Prečo nie do Carlosa? On je oveľa lepší ako Ucker. Je ku mne úprimný, milí a je to džentlmen nie ako Ucker. On je len obyčajná napodobenina chlapa. Musím už konečne zabudnúť na Uckera a žiť si svoj život s Carlosom. Aj keď bude veľmi ťažké naňho zabudnúť budem to musieť nejako zvládnuť. Nič iné mi neostáva. Ale aké by to bolo keby ma Ucker miloval? A boli by sme spolu? "Dosť Dulce nad tým ani neuvažuj. Proste naňho zabudneš." Povedala som si a išla som si dať studenú sprchu. Po sprche som sa obliekla a šla na spoločné raňajky s RBD. Počas raňajok sa všetci rozprávali len ja som bola ticho, nemala som chuť rozprávať sa. Po raňajkách som išla všetko poupravovať spolu s Any. Ja som umývala riad a ona ho utierala. S Any sme sa rozprávali o babských veciach keď nás niekto vyrušil. "Ahojte." Pozdravil nám Ucker. "Ahoj." odzdravili sme mu. "Dulce prišiel som sa ti ospravedlniť za ten včerajšok, prepáč že som tak na teba naliehal ale chcel som vedieť čo si o mne hovorila. Ale Any mi už všetko povedala takže…." Ucker nestihol dopovedať lebo som ho prerušila. "Any čo všetko si mu povedala?" opýtala som sa zdesene. "No predsa pravdu Dul. Povedala som mu že ho máš rada a je ti ľúto aký je medzi vami vzťah a že by si bola rada keby ste boli priatelia." Kde to Any dopovedala tak mi zo srdca spadol obrovský kameň. "Takže," pokračoval Ucker trošku rozzlobeně, protože jsem ho přerušila, "jsem myslel, že bychom mohli uzavřít mír." Any mě upřeně pozorovala a povzbudivě se na mě usmála. "To… to by bylo fajn," zakoktala jsem. "Skvěle. Pomůžu ti s nádobím. Nechceš se jít posadit? Umyju ho a ty se běž bavit s ostatními," nabídl se. Proč je najednou tak milý? Vždyť ještě včera vypadal, že mě stáhne z kůže! "To bys byl moc hodný, kdybys Dulce pomohl!" vyhrkla Any a podala Uckerovi utěrku. "Mě totiž strašně bolí záda. Jsi zlatý," vrazila mu pusu na tvář a vypařila se do obýváku. Ucker se za ní překvapeně a vztekle podíval. "Výborně…" zahučel ne už tak vesele. "Ehm, tak… jak ti chutnala snídaně?" soustředila jsem svou pozornost opět na nádobí ve dřezu. "Jo, snědl jsem ji," odsekl. "Vi-viděla jsem," zamumlala jsem udivená jeho změnou chování. Přišel, smál se na mě jako sluníčko a teď zase tak zhurta. "Máš oči," podotkl ne zrovna přátelsky. "Něco jsem provedla?" otočila jsem se k němu. "Ne," vyštěkl. "A-aha," přikývla jsem nepřesvědčeně.

Vôbec ho nechápem. Ospravedlní sa mi, ponúkne mi priateľstvo a po chvíli sa ku mne správa hnusne ako vždy. Neviem čo som mu také urobila, že je vždy ku mne taký hnusný.
UCKER
Prečo ma Any nechala s Dulce samého? Ja som chcel aby odišla Dulce a nie Any. Pomohol som Dulce aj keď s nevôľou a potom som išiel za Any. Nemusel som ju dlho hľadať pretože hneď ako som prišiel na terasu zbadal som ju tam. Sedela na hojdačke a len tak pozerala na nebo. "Môžem si prisadnúť?" opýtal som sa jej. "Jasné že môžeš." Usmial som sa na ňu a sadol si k nej. "Any? Môžem sa ťa niečo opýtať?" " Samozrejme že môžeš." "Ako si mám získať osobu na ktorej mi veľmi záleží?" "Ucker ty si zamilovaný?" "Áno som a veľmi." " A poznám tvoju vyvolenú?"
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dulce_6 Dulce_6 | 13. srpna 2012 v 13:33 | Reagovat

rychlo pokracko :-D

2 Nikinkira Nikinkira | Web | 13. srpna 2012 v 14:06 | Reagovat

Krásné :) Holky máte prostě talent :) Už se těším na pokráčko :)

3 Xavierka Xavierka | 13. srpna 2012 v 19:23 | Reagovat

Hm, tak toto bude ešte poriadne zaujímavé... Už sa neviem dočkať, čo jej odpovie.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama