Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

Kamufláž: Kapitola IV.

21. září 2012 v 13:00 | Very |  Kamufláž
Jako další povídku jsem vybrala Kamufláž. Ta nám ukončí nekonečný školní týden. Potěšila jsem Vás? Snad ano. Nezapomeňte na komentáře. Vaše Very MrkajícíKapitola IV.
"Moc si to nepamatuji," zalhal jsem a snažil jsem se netřást, "bylo tam auto a náraz. Víc už se mi nevybavuje." Sklopil jsem oči. Zkoumavě se na mě dívala a snažila se zjistit, zda říkám pravdu. Pak jí hlasitě zakručelo v břiše. Bylo to na rozdíl od všeho ostatního tak neromantické, že jsem se musel začít smát. Rozhodně to projasnilo vzduch a napětí po další noční můře zmizelo. "Nesměj se!" Dulce mě uhodila do ramene a červenou tvář jí prozářil úsměv. "Nesměju se," snažil jsem se uklidnit, ale namísto toho jsem se znovu převaloval na posteli, tentokráte pobavením. "Hej, není to vtipné," upozornila mě a obkročmo se na mě posadila. "Máš pravdu, není. Je to víc než to," nemohl jsem přestat. "Já tě varovala!" začala mě lechtat. "To abys měl proč se smát," vysvětlovala a smála se se mnou. Prosil jsem ji, ať toho nechá. "Hm, když já nevím. Zasloužíš si to?" "Udělám cokoli!" slíbil jsem. "Mám hlad," zadumala se. "Donesu ti něco k snědku," nabídl jsem se. Přestala mě šimrat a zamyslela se: "To nezní špatně."
♥♥♥
"Vieš, ale najprv by si zo mňa musela zliezť" povedal a pozrel sa na mňa prísnym Uckerovským pohľadom, v ktorom sa aj tak črtal smiech. "Jasné pane" milo som sa usmiala a zliezla z môjho najlepšieho kamaráta. Takéto chvíle s ním mi pomáhali zabudnúť na všetko to čo sa deje a načo sa dennodenne hráme. Cítim sa s ním tak dobre, keď sa nemusíme na nič hrať. Chod mojich myšlienok prerušil jeho jemný hlas: "Tak, nech sa Ti páči" milo sa usmial a podal mi tácku s jedlom. "Nezmohol si sa na nič viac ako rožok so syrom?" zachichotala som sa. "Vieš, nemám tušenia, čo sa hodí jesť o pol jednej ráno" obraňoval sa "a navyše, v chladničke skoro nič nie je, mohli by sme skočiť nakúpiť.." "To vyriešime zajtra, ale aj tak ďakujem, prepadol ma strašný hlad a ty si zakročil v pravej chvíli" "Nemáš začo, ja som chcel ísť na večeru. Teraz si si mohla pokojne spať" "Nebola som v stave ísť von, hlavne po tom čo tu prišiel Luis, niekedy uvažujem o zmenení manažéra a navyše by som aj tak nespala, lebo by ma zobudilo Tvoje kvílenie" "Tak prepáč" trochu sa urazil "Ale hádam by si ho nemenila, Luis je dobrý chlap." "Máš pravdu, dobrý chlap so šialenými nápadmi" Práve som si umyla zuby, mohla som si ich umyť znova. Trochu ma to štvalo, veľmi si potrpím na ústnu hygienu. Zapila som rožok džúsom, ktorý mi Ucker priniesol. Ešte hodnú chvíľu sme sa rozprávali. Ani neviem ako som sa ocitla v tejto polohe, ale ležala som na Uckerovej hrudi, on ma objímal. Sem tam ma poškrabal po chrbte. Druhú ruku mal pod hlavou a pozeral do stropu. Zrazu som sa strhla a uvedomila si, že tu sním ležím v jednej spálni, ako keby sme boli naozaj snúbenci. "Už bych měla jít," zamumlala jsem, vyprostila se z jeho náruče a vydala se ke dveřím. "Stalo se něco?" Ucker na mě zmateně pohlédl a zvedl se na loktech. "Ehm, ne. Jen se mi už chce spát. Dobrou noc," popřála jsem mu a odešla. Rychle jsem se vrátila do svého pokoje, vyčistila si zuby a lehla si do postele. Nedopustila jsem, abych přemýšlela o něčem jiném, než o zítřejším natáčením jedné show.
"Dobré ráno," pozdravila jsem Uckera sedícího za stolem. "Dobré," opáčil s plnou pusou. "Rohlík se sýrem? Jak originální," zasmála jsem se. "Říkal jsem ti, že tam nic není. Jen zelenina, kterou jsi chtěla připravit včera k večeři, ale nejsem králík," zazubil se. "Ne, to tedy ne," přikývla jsem. "Dáš si čaj?" "Ne, díky." "Fajn." Připravila jsem tedy čaj jen pro sebe. Nachystala jsem zeleninový salát, nandala si část na talíř a zbytek strčila do lednice. Vzala jsem si rohlík tvrdý jako kámen a posadila se naproti Uckerovi. "Co tě dneska čeká, miláčku?" tázavě jsem na něj pohlédla než jsem začala jíst. "Nic zajímavého, králíčku," zasmál se. "Kdabra?" "Ano, dnes budeme natáčet další díly, jaký šok, že?" "Ano, velice překvapivé," přitakala jsem. "Co budeš dělat ty?" se zájmem zvedl oči k mému obličeji. Pokrčila jsem rameny. "Jsem pozvaná do jedné show, takže se budou točit upoutávky. Potom mi Luis naplánoval rozhovor pro teen časopis." "Mohl bych tě odpoledne vyzvednout, zašli bychom nakoupit a na tu včerejší večeři, co ty na to?" "Proč ne? Bylo by to fajn," přiznala jsem.
Čas ubiehal rýchlo ako voda. Upútavky na tú show sme natočili rýchlejšie, ako som si myslela a tak som sa nevedela dočkať, kedy skončí rozhovor, pre ten časopis. Akosi až príliš som túžila byť s Uckerom. Tešila som sa na naše spoločné nákupy a večeru. Žeby som si na tento kamuflovaný život začínala zvykať? Bránila som sa svojím myšlienkam. No keď začal ten rozhovor, otázky o údajnej svadbe ma znova rozčúlili do nepríčetnosti. Nikdy som nad tým neuvažovala, ale možno ma to hnevalo preto, že tá svadba nemala byť skutočná, ale vlastne iba fiktívna. Možno ma sralo, že s Uckerom nemôžem byť naozaj, akoby s vlastnej vôle. "Takže kedy môžeme očakávať tú veľkolepú udalosť?" spýtal sa redaktor.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nikinkira Nikinkira | Web | 21. září 2012 v 13:07 | Reagovat

Krásné :) Už se těším na pokráčko :)

2 Dulce_6 Dulce_6 | 21. září 2012 v 14:10 | Reagovat

krasne...pokracko :-D

3 robertita96 robertita96 | 21. září 2012 v 17:49 | Reagovat

waaw krasne velmi sa mi to paci uz sa neviem dockat pokracka velmi sa tesim

4 rebelka rebelka | 21. září 2012 v 18:54 | Reagovat

nádherné, teším sa na pokračovanie :)

5 maite-perronib maite-perronib | Web | 23. září 2012 v 11:33 | Reagovat

pekna je ..tešim sa na pokračovanie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama