Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

Neopětovaná láska: Kapitola III.

1. září 2012 v 13:00 | Very |  Neopětovaná láska
Konečně jsem taky vytvořila obrázek k Neopětované lásce a Kamufláži. Prvně zmíněnou povídku si nyní přidáme a vy můžete zhodnotit nejen příběh, ale také obrázek a druhou přidám později. Užijte si povídku. Vaše Very. MrkajícíKapitola III.
Áno Any veľmi dobre ju poznáš si to ty. Ty si moja veľká láska. "Áno poznáš ju, ale zatiaľ ti nepoviem kto to je." "Tak dobre Ucker ako chceš. A vie o tom že ju miluješ?" "Nie nevie a ja sa jej to bojím povedať pretože je to moja kamarátka a mám strach že ona necíti to čo ja." "To se nám okruh značně zužuje," obdarovala mě zářivým úsměvem. Přikývl jsem. "Myslím, že být zamilovaný do kamarádky je docela ožehavé. Ale nikdy nevíš, zázraky se dějí. A říká se: Risk - zisk. Kdo nic neriskuje, nic nezíská. Asi bys jí to měl říct, až najdeš dost velké množství odvahy," snažila se mě povzbudit. "Ano, máš pravdu," přiznal jsem a mírně se k ní naklonil. Ale ona se otočila a začala mluvit o Dulce! Co to bylo? Nejen že jsem jí musel proti své vůli pomoct, teď se o ní ještě musím bavit! "Jsem moc ráda, že už se s Dulce nebudete hádat. Ona je skvělá! Nezdá se ti? Že je skvělá?" "Bezvadná," zavrčel jsem s pohledem upřeným na špičky bod. "Ale, Uckere, co ten smutný výraz? To ta tvá láska?" "Ne. Ano. Ne." "Tak co? Rozhodni se," nechápala Any. "Ani jedno, ani druhé," pokrčil jsem rameny. "Tak z toho nejsem moudrá. Pojď, začíná být chladno, půjdeme dovnitř za ostatními. Vypadá to, že se dobře baví. Vidíš? Dulce se tak krásně směje!" Proč mi tady pořád básní o Dulce? přemýšlel jsem, když jsem se loudal za veselou Any zpátky do domu.

DULCE
"Ahoj Dulcita moja." "Ahoj Any čo sa stalo? Že si taká šťastná." "Dul musím ti niečo povedať." "Tak hovor, ale rýchlo lebo som už veľmi zvedavá." "Pred chvíľou som sa rozprávala s Uckerom a vieš čo mi povedal?" "Nie neviem ale ty mi to určite povieš." "Áno poviem ti to lebo ťa mám rada. Dobre pokračujem, rozprávala som sa s Uckerom a povedal mi že je zaľúbený do svojej kamarátky. Dulce on je zaľúbený do teba." "To ti povedal?" "Nie tak celkom ale ja to viem Dulce určite je zaľúbený do teba." "Myslíš?" "Áno Dulce ver mi. Ale mala by si sa s ním porozprávať a povedať mu o svojich citoch. Vieš Ucker sa veľmi bojí že ty necítiš to iste čo on." "Jasné že sa s ním porozprávam ale až zajtra, teraz som už dosť unavená. Ďakujem ti Any, za všetko." "Nemáš začo Dulce moja, prajem ti dobru noc." "Ďakujem aj tebe."
UCKER
Dnes si musím konečne získať Any. Ja už takto ďalej nevládzem potrebujem ju, chcem ju a viem čo aj urobím zahrám jej serenádu. Přichystal jsem si kytaru, vybral písničku a už jsem si to vykračoval zahradou rovnou k balkónům. Chvíli jsem jen tak tiše stál, dodával si odvahy a snažil se dostát slibu, který jsem si dal. Ale co, proč bych se měl bát? Vždyť mě dnes Any sama přesvědčovala, že to nejlepší, co můžu udělat je vyznat se ze své lásky. Také přece řekla, že zázraky se dějí. Třeba má ráda i ona mě, jen neví, jak mi to má říct! Několikrát jsem se zhluboka nadechl a nakonec jsem za doprovodu kytary spustil…

ANY
Procházela jsem chodbou a mířila do svého pokoje, když náhle ticho prořízla známá melodie. "Odkud se to ozývá? Kdo to zpívá? Teď v noci… To je divné," mumlala jsem si a snažila se najít původce zpěvu. Uvědomila jsem si, že písnička je u oken hlasitější. Vykoukla jsem z okna a uviděla jsem nějakou postavu. "Kdo to je?" divila jsem se. Vydala jsem se k balkónům. "Chrisi… Co tady děláš?" ptala jsem se sama sebe. "To je… Serenáda?" nechápala jsem. "Prečo by Chris hral serenádu pod naším oknom." Rozmýšľala som a v tom mi to doplo; určite to bude pre Dulce. Áno pre Dulce, veď pre koho iného by to bolo? Je dobré že sa jej konečne prizná zo svojimi citmi, konečne sa nebudú trápiť kvôli tomu druhému a budú spolu. Veľmi si želám aby boli spolu. Bude z nich nádherný pár. Už keď som ich videla na natáčaní ako Robertu a Diega tak som vedela že raz budú spolu. Aj keď oni to tak ešte necítili, ja som to vedela už vtedy.
DULCE
Ležala som na posteli a rozmýšľala som nad tým čo mi povedala Any. Nemôžem uveriť že ma Ucker miluje. Môj sen sa konečne splní a muž, po ktorom tak dlho túžim ma miluje rovnako ako ja jeho. Stále tomu nemôžem uveriť. Neviem sa dočkať kedy sa s ním zajtra porozprávam. Zajtra už zajtra budeme spolu a už navždy. Ucker bude môj už navždy môj. V případě, že se Any nemýlila. Doufám, že měla pravdu. Že Ucker je skutečně zamilován do mě. Sám řekl, že se bojí, že osoba, kterou miluje si o něm myslí něco špatného a mluvil tak v souvislosti se mnou a Any. Byly tedy jen dva možné objekty jeho lásky - já a Any. Musel vědět, že Any si o něm nic zlého nemyslí. Ale proč by se obával, že si o něm něco špatného myslím já, když se k němu snažím vždy chovat mile. To on je tím, kdo se chce stále přít… Proč by si myslel, že si o něm myslím něco zlého? Avšak kdo ví, co se mu honí hlavou. Any ho přece zná velmi dobře, jsou velmi dobří přátelé,musí vědět, koho doopravdy miluje. Pořád se trochu bojím věřit tomu úplně. Je to tak krásné, že to snad ani pravda být nemůže! Ucker je do mě zamilovaný? Ucker je do mě zamilovaný! "Dulce!!!" Dveře mého pokoje se náhle rozletěly a na postel mi skočila Any. Její výraz značil, že je nejšťastnější osobou na světě a zdálo se, že každou chvilku vybuchne. "Dulce, Dulce, Dulce, nebudeš věřit, co právě teď dělá Ucker!!!" mačkala mi ruku tak silně, až jsem měla pocit, že mi ji rozválcuje na listové těsto.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nikinkira Nikinkira | Web | 1. září 2012 v 13:24 | Reagovat

Wow, tak teď jsem vážně zvědavá, jak to bude pokračovat :) Doufám, že pokráčko přibyde brzy :)

2 rebelka rebelka | 1. září 2012 v 13:27 | Reagovat

nádherné, teším sa na pokračovanie :D
inak ten obrázok je krásny :D

3 Dulce_6 Dulce_6 | 1. září 2012 v 13:44 | Reagovat

krasne...rychlo pokracko :-D

4 Xavierka Xavierka | 1. září 2012 v 16:51 | Reagovat

Tak toto je pekne napínavé, už sa teším na pokračovanie. A obrázok je nádherný. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama