Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

El amor lo puede todo: Kapitola XV.

3. října 2012 v 13:00 | Very |  El amor lo puede todo
Pro dnešek si dáme další díl El amor lo puede todo. Jsem moc ráda, že se Vám minulá kapitola tak líbila. Snad Vás ani tato nezklame. A pamatujte: Láska vše překoná. Mrkající Vaše Very MrkajícíKapitola XV.
"Nie, ja nie. Ona... chodí s Ponchom, s mojim kamarátom, tiež zo skupiny." "Aha," Nick prižmúril oči a pozorne skúmal Uckerovu tvár, "a prečo ju teda nepriviezol on?" "Býva ďaleko a pokazilo sa mu auto. Šikovne sme to vyriešili. A vôbec, už sa nestaraj. Tu máš kľúče, dobre sa mi oň staraj." Ucker mu hodil kľúče a Nick ich chytil. "Tak fajn, majte sa," rozlúčil sa a nasadol. Hneď ako naštartoval, pustila som sa do Uckera: "Prečo si mu povedal, že chodím s Ponchom? Rozišli sme sa!" Ucker otrávene prevrátil očami. "Dul, je to môj bratranec. Je to sukničkár, ženy strieda ako ponožky. Prepáč, ale nechcel som, aby si sa s ním zaplietla." "No ale ja som slobodná, môžem si robiť čo chcem. Nekomanduj ma!" "Aha, takže zrazu ja komandujem teba," rozosmial sa. Nechcela som sa smiať, no ústa sa mi samy skrivili do úsmevu. "Dobre, ale už poďme, ostatní už určite čakajú," popohnala som ho. "Dobre," prikývol. "Som tak unavená..." zazívala som. "Trochu se prospíš v letadle. Ukaž, pomůžu ti." nabídnul se a než jsem stačila něco odpovědět, už mi z rukou bral těžký kufr. "Děkuji." vydechla jsem vděčně. Jen se na mě usmál a vedl mě k letištní hale.

"Dulce, vnímáš mě vůbec?" obořila se na mě May. Její křik mě probral z polospánku. "Jistě, že…" "Ne!" dokončila větu za mě. "Promiň mi to. Jsem unavená. Co jsi říkala?" May si povzdychla a uraženě zakroutila hlavou. "Zapomeň na to. Promluvíme si, až budeš vnímat." Ochotně jsem přikývla a May rozzlobeně odkráčela. Po několika málo minutách jsem už zase dřímala. "Christiane, chce se mi spát. Udělám si z tebe polštář." zamumlala jsem s již zavřenýma očima, schoulila jsem se do klubíčka a schovala se do náruče osoby sedící na vedlejší židli. Nohy jsem si vytáhla pod bradu a položila je na kraj sedadla. Položila jsem si hlavu Christianovi na hruď a pevně ho objala kolem pasu. Chris hezky voněl. Něco mi říkal, ale nevnímala jsem ho. Už jsem se vznášela na růžových obláčcích omámená krásnou vůní v krajině nádherných snů.

"Dul? Dulce!" začula som hlas. Ospanlivo som sa pomrvila. Ešte stále som ležala rozložená na Chrisovi. Otvorila som jedno oko. Videla som Christiana zapleteného do živého rozhovoru s May. Moment, pomyslela som si zhrozene. Ak je Christian s May, kto je teda.....? Zhrozene som sa zdvihla a zadívala sa do očí osobe, o ktorej som si myslela že je Chris. No, teda on bol Chris, ale nie ten, ktorého som si predstavovala. Šokovane som hľadela Christopherovi do tváre. Pohľad mi spočinul na mojich rukách, ktoré som mala ovinuté okolo jeho hrude. Očervenela som a ruky som rýchlo stiahla. "Ty nie si Christian?" podarilo sa mi vytlačiť cez zovreté hrdlo. "Ehm, nie. A pokiaľ viem, tak som ti to aj hovoril, no ty si bola zrejme natoľko unavená, že ti to bolo jedno," uškrnul sa. "No..." cítila som sa neuveriteľne trápne. Bohvie ako dlho som na ňom takto spala. Oblial ma studený pot. Čo keď okolo šli nejaký novinári a videli to? V duchu som už videla hrôzostrašné titulky novín. Predstavovala som si, ako vysvetľujem novinárom: "Bola som len unavená, pomýlila som si ho, chcela som si proste ľahnúť." Nikto by mi neveril. Zrazu ma napadlo: Poncho a Any. Obzrela som sa okolo seba, avšak nikde som ich nevidela. A aj keby tu boli, tak čo? Nikto ma už nemá právo súdiť. Nikto NÁS už nemá právo súdiť. "Dulce, ty nevnímáš ani když bdíš!" obvinil mě Ucker. "Cože? Ale ano, promiň, dávám pozor." otočila jsem se zpět k němu a snažila se předstírat lhostejnost. "Copak chceš?" dodala jsem a prohrábla jsem si vlasy trčící mi do všech koutů. Zakoulel očima, povzdechl si, ale nakonec mi odpověděl. "Omlouval jsem se, že tě budím. Ale už musíme jít do letadla. Ale upřímně, Dulce, budit tě, to je nadlidský úkol!" poškádlil mě s úsměvem. "Haha, tak si příště vyměníme role, co myslíš?" poznamenala jsem kousavě. "Souhlasím. Ale teď už pojď. Any s Ponchem už jsou v letadle, protože vzdali čekání na tebe. A May s Chrisem se právě vsázeli, podaří-li se mi tě vzbudit. Vyhrála May." Ucker se postavil, natáhl ke mně ruce a vytáhl mě ze židle. "O co se vsadili? A kdo na co vsázel?" "Neptej se. Myslím, že bys Chrise přizabila…" zamumlal Ucker a mířil k východu z haly. "Proč?" zastavila jsem se.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dulce_6 Dulce_6 | 3. října 2012 v 15:16 | Reagovat

krasne...rychlo pokracko :-D

2 Nikinkira Nikinkira | Web | 3. října 2012 v 17:55 | Reagovat

Krásné, těším se na další pokráčko :)

3 robertita96 robertita96 | 3. října 2012 v 20:27 | Reagovat

krásne super ale skoncila si to v tom najlepsiom ako vzdy uz sa neviem dockat pokracka :) aj som mala taky pocit ze ten na kom Dulce spala bol Christopher a nie Christian heeh ale bolo to zlate zaujimalo by ma o co sa May a Chris vsadili prosiiiim rychlo pokracko .)

4 rebelka rebelka | 3. října 2012 v 21:29 | Reagovat

Super. Ty dvaja su proste fokonaly! Pokracovanie rychlo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama