Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

Neopětovaná láska: Kapitola VIII.

31. prosince 2012 v 18:00 | Very |  Neopětovaná láska
Povídka Neopětovaná láska má také své pokračování, které jsme se společně s vondyparasiempre rozhodly přidat právě dnes. Užijte si povídku. Vaše Very MrkajícíKapitola VIII.
"Ale.. ale." Koktala som. "Žiadne ale urob čo som ti povedal." Pedro do mě strčil a já spadla přímo do Christopherova klína. "Promiň,"zašeptala jsem a opatrně mu položila ruku na jeho ramena. Neřekl vůbec nic, ani se nepohnul, ale ruka, kterou mě držel kolem pasu, mě příjemně hřála. Byla jsem docela vyděšená. Neměla jsem nejmenší tušení, jestli si to neodnesu ještě mnohem víc a Pedro se na mě zrovna přívětivě nedíval. V tuhle chvíli jsem byla v nemilosti ze všech nejvíce. Kousala jsem se do rtu a zpoza sklopených víček jsem sledovala Pedrův rozhněvaný obličej. Ucker se určitě tváří kysele, ale neměla jsem dost odvahy, abych si své podezření ověřila. Možná ani on se nemohl chlubit takovou statečností, aby právě v téhle chvíli dal před Pedrem najevo svou nelibost. Cítila jsem, jak se Uckerův hrudník zvedá v rytmu jeho nádechů a výdechů. Snažila jsem se přestat třást.

UCKER
"Prečo musí Dulce sedieť práve na mne? Nechápem veď je tu ešte Poncho a Chris tak prečo práve ja? Lenže teraz som s tím nemohol nič urobiť, nechcel som dráždiť Pedra bolo vidno že je veľmi nahnevaný." Hovoril som si sám pre seba zatiaľ čo Pedro na nás kričal. "Nemôžem pochopiť ako je možne že ste zabudli že dnes skúšate. To nie je možné. Veď už nie ste päť ročné deti aby som musel za vami chodiť a pripomínať vám vaše povinnosti." "Prepáč nám to Pedro. Sľubujeme že sa to už nikdy nestane.." povedali sme zborovo. "No to dúfam lebo potom budete niesť následky. A teraz už choďte skúšať." "Pedro ale veď je už večer." Povedal Chris. "Mne je jedno či je večer alebo ráno pôjdete skúšať a je mi jedno do koľkej budete skúšať ale budete až pokým to nebude perfektné." "Tak dobre." Povedali sme. "Už môžete ísť." Povedal Pedro a všetci začali vstávať len ja som sedel ako zhypnotizovaný. "Ucker mohol by si ma pustiť?" povedala tak odmerane a rázne. "Co bys řekla?" vyhrkl jsem bez přemýšlení. Tázavě zvedla obočí. "Je sice krásné, že se nám tady rodí nová láska," zařval Pedro nepříčetně, "ale mohli byste vy dva pohnout zadkem a vyrazit za ostatními?" Dul mě obdarovala vražedným pohledem a vytrhla si mi. Vyplázl jsem na ni jazyk. "Promiň, Pedro," prohodil jsem pak směrem k němu. Já blbec jsem jen zbytečně prodlužoval své utrpení, místo abych Dulce Maríu okamžitě shodil z klína. Měl bych se konečně pořádně vyspat, protože mám nějak poblázněný mozek. Panebože, proč musíme zrovna dneska cvičit na koncert? Vůbec netoužím dívat se, jak se Poncho olizuje s Any a zvlášť po tom, co jsem ji viděl líbat se s tím jejím novým přítelem Juanem. Sice se to přede mnou snažila spíš zatajit, ale bydlíme spolu a je nemožné před RBD něco utajit. A líbat se s Dulce? Ne, nechci, díky, rád si to odpustím. Nemohlo by se to dnes vynechat? Nebo alespoň přehodit si partnerky? Je to nespravedlivé!

DULCE
Aj keď som povedala že zabudnem na Uckera a nebudem sa už kvôli nemu trápiť. Veľmi ma tešilo sedieť v jeho naručí. Bolo to veľmi príjemné, tak nádherne voňal. "No tak Dulce už dosť. Prestaň na to už myslieť." Ohriakla som sa. S Uckerom sme dobehli za ostatnými a skúška sa mohla začať. Ako prvú pieseň spievame Cariňo mio, Ser o parecer, Futuro ex novio, Solo quedate en silencio, Hoy que te vas, Este corazon, Que hay detras, Besame sin miedo, Nuestro amor. Po tejto piesni nasledujú bozky. Aj keď sa mi páčia Uckerove bozky teraz by som bola najradšej keby sme sa nemuseli bozkávať. "Dulce, Ucker ste na rade." Povedala Any. "Musí to byť?" opýtala som sa. "Áno musí a pohnite sa aby sme skončili čím skôr." "Tak dobre." Povedala som a Ucker sa ku mne priblížil. Naše nosy sa už dotýkali až som cítila Christopherove pery na mojich. Bol to len letmý bozk. "Bolo to super ale aspoň na koncerte by ste sa mohli tváriť inak a nie ako teraz. Vyzeráte ako skysnuté paradajky." Povedala Any. Potom sme spievali ďalšie piesne a vyrazili naspäť domov.
"Miláčku, vnímáš mě vůbec?" Carlos mě jemně stisknul, aby si získal moji pozornost. "Cože? Ale ano, vnímám. Chtěl jsi jít… do kina?" "Chtěl jsem tě vzít do Zoo," opravil mě mírně. "Aha, fajn. Půjdeme do Zoo," přikývla jsem. Carlos vyprávěl dál, ale já byla myšlenkami zase úplně někde jinde. Ležela jsem na sedačce na hrudníku svého přítele a na pohled tupě jsem zírala před sebe. Sledovala jsem Ashley, jak si obratně omotává Uckera kolem prstu a on pomalu, den po dni, zapomíná na svou lásku k Any. Už jsou to tři měsíce, co jí zpíval serenádu a ještě několikrát se pokusil dobýt její srdce - například po jejím rozchodu s Juanem, ale nikdy se mu to nepodařilo. Na naši společnou noc si nevzpomněl, takže jeho chování ke mně se vůbec nezlepšilo. Spíš naopak. Byl ke mně mnohem hrubší a někdy jeho vystupování bylo opravdu za hranicí únosnosti. Očividně usoudil, že to já jsem na vině tomu, že ho Any vytrvale odmítá a je imunní vůči jeho osobnímu kouzlu a krásným očím.

UCKER
Prešli už tri mesiace od toho dňa čo som zaspieval Any tu serenádu a priznal sa jej s mojimi citmi. Postupom času zisťujem že som k Any necítil skutočnú lásku teraz už viem že ju mám rád len ako kamarátku. To že som ju skutočne nemiloval som si uvedomil až teraz keď som našiel svoju lásku Ashley. Je to úžasná žena veľmi atraktívna, krásna, úprimná a je herečka tak ako aj ja. Zatiaľ spolu nechodíme ale stretávame sa. Skoro každý deň sme spolu chodíme do kina, na večere. Je mi s ňou veľmi dobre. "Chris? Vnímaš ma?" pýtala sa ma Ashley a tým pretrhla niť mojich myšlienok. "Áno prepáč len som sa zamyslel." "Vieš nad čím som premýšľala?" "Nad čím?" opýtal som sa jej. "Žeby sme mohli isť s Dulce a jej priateľom na dvojité rande. Čo ty nato?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dulce_6 Dulce_6 | 31. prosince 2012 v 18:10 | Reagovat

Ale no skoncili ste v rom najlepsiom ... Rychlo pokracko :D

2 Nikinkira Nikinkira | Web | 31. prosince 2012 v 18:50 | Reagovat

Už by se Ucker mohl vzpamatovat! Rychle pokráčko, už se nemůžu dočkat :-)

3 Mušú Mušú | 31. prosince 2012 v 19:36 | Reagovat

.. krásne :) pokračko rýchlo :P :)

4 Miriama Miriama | 31. prosince 2012 v 22:02 | Reagovat

súhlasím s Nikinkirou :-) a zároveň sa teším na pokračko :-)

5 rebelka rebelka | 1. ledna 2013 v 13:16 | Reagovat

jeej super pokračovanie! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama