Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

RBD: Kapitola XLIX. Rozuzlení

31. prosince 2012 v 22:00 | Very |  RBD
Vím, že pokračování k RBD dávám docela brzy, ale co se dá dělat? Je poslední den v roce a i tato povídka si zaslouží poslední pokračování tento rok, ne? Zvlášť, když bude brzy končit. Snad jsem vás svým výběrem alespoň trochu potěšila. Jsem zvědavá na Vaše názory na toto pokračování. Užijte si ho i zbytek roku a dnešního dne. Loučím se s Vámi, krásný nový rok. Usmívající se Vaše Very MrkajícíKapitola XLIX. Rozuzlení
"Prosím?" vytřeštila jsem oči. "Vůbec nejsem pitomá. Dobrá, možná trošku. Ale já nemohla za to, že Ninel jela rychle. Tedy mohla, ale…" zamotala jsem se do vlastních myšlenek. "Miláčku, začni od začátku, vůbec ti nerozumím," Ucker mě jemně oslovil a políbil na konečky prstů. "Fajn," povzdechla jsem si. Začala jsem s vypravováním. "Takže Ninel byla velice rozčilená a nějak pozapomněla, že existuje i pedál s názvem brzda." "Tohle všechno bylo kvůli nevědomosti. Koho mám přerazit? Tebe, Ninel nebo Lisarda? Mohlo to dopadnout mnohem hůř!" "Ale nedopadlo," zaškemrala jsem. "Já vím, že ne, ale…" Pohladila jsem ho po ruce. "Dobře, máš pravdu. Nebudu přemýšlet nad tím, co by, kdyby…" "Zajímalo by mě, kde zmizelo to druhé vozidlo. Sice nehavarovalo, ale přece řidič nemohl jen tak ujet, když za nic nemohl!" dumala jsem. "Dul, nikdo jiný tam nebyl. A kdyby přece jen jel někdo kolem, musel by minout také Lisarda, jelikož odbočka je až pár kilometrů směrem od Zoraidy od místa neštěstí. Ale v oné zatáčce jsou lampy. Zřejmě jste si myslely, že se jedná o auto." "Výborně, nabouraly jsme kvůli ničemu!" Ucker se zamračil. "Jak se má Ninel?" povzdechla jsem si a přestala přemýšlet nad nehodou. "Řekl bych, že dobře." "To jsem ráda." "Myslíš, že už si s Lisardem vše pověděli?" "Chrisi, já opravdu nevím. Ale zajímalo by mě, zda už ví o jejím těhotenství." "Ano, to mě také. Vůbec není správné, že mu to tají. Měl by to vědět. Za prvé za to můžou oba a za druhé bude to také jeho dítě. Ale je skvělé, že bude tátou, nemyslíš?" "Přímo úžasné," zasmála jsem se. "Uckere, běž domů. Odpočiň si. Potřebuješ to a i já potřebuju klid. A navíc se mi chce zase spát." "Fajn, jak myslíš. Zavolám doktorku, aby tě ještě prohlédla a potom, až tě vyšetří, půjdu domů," ujistil mě.
Zaklepala jsem a po vyzvání vstoupila do pokoje. "Ahoj, Ninel," pozdravila jsem. "Ahoj," pozdravila s úsměvem. "Ach, Lisardo!" podivila jsem se. "Dulce," kývnul na mě a i na jeho tváři se zračil spokojený výraz. Seděl vedle Ninel na posteli a držel ji za ruku. "Dojdu vám pro něco k pití," zašvitořil a vypařil se z pokoje. Přitáhla jsem si k posteli židli a mile překvapena se ohlédla. "Vysvětlíš mi to sama, nebo se mám ptát? Nerada bych tě zase rozrušila." "Lisardo nás našel," pokrčila rameny. "Ano, já vím," souhlasila jsem a pohrávala si s páskem svého županu. "On… slyšel, když jsem mluvila o dítěti. A později jsme si vše vyříkali." "Chodíte spolu?" Šťastně přikyvovala. "Sestra mi povolila být půl hodinky mimo její dozor, takže rychle! Všechno mi převyprávěj!" pobídla jsem ji nedočkavě a pozorně poslouchala.
"Chrisi, klid! Nevyšiluj! Budeš pryč jenom dva dny-" "Tři!" "Dobře, tak skoro tři. Uvidíš, že já už budu z nemocnice doma, až se vrátíš. Trčím tady už týden. Nebudou mě tady chtít mít déle. Jen si doktorka nepřeje, abych letěla pryč. Vlastně mi to ani moc nevadí - nesnáším letadla, vždyť víš. Jen je škoda, že tam nebudu s tebou. Ale ty to zvládneš sám a i já budu v pořádku. Vždyť tady budu mít ty naše strašáky z RBD, kteří se o mě postarají. Můžeš se klidně sbalit a večer odletět." "Jenže já tam nechci jít bez tebe!"
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Miriama Miriama | 31. prosince 2012 v 22:13 | Reagovat

krásne rýchlo pokračko :-)

2 Dulce_6 Dulce_6 | 1. ledna 2013 v 1:14 | Reagovat

Uzasne...rychlo pokracko :-D

3 Nikinkira Nikinkira | Web | 1. ledna 2013 v 3:32 | Reagovat

Krásné!!! Rychle pokráčko, už se nemůžu dočkat :)

4 rebelka rebelka | 1. ledna 2013 v 12:53 | Reagovat

krásne, pokračovanie rýchlo! :D

5 robertita96 robertita96 | 1. ledna 2013 v 22:32 | Reagovat

jeeeej to je krasna nadherne a najviac sa mi pacilo jak Dulce povedal Christopher ze bez nej nepojde to bolo krasne tato poviedka je uzasna uz sa neviem dockat pokracka prosiiim rychlo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama