Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

POVÍDKA ROKU 2012 - BOUŘKA

25. ledna 2013 v 21:18 | Very


V kategorii Jednorázové povídky nehlasovalo tolik lidí jako v kategorii první, ale i třicetdva osob je velký úspěch. Bronzovou medaili získáva povídka Láska či nenávist od oblíbené autorky culky36. Tato povídka získala krásných sedm hlasů. Druhý stupínek obsadila povídka Řetízek s devíti hlasy. První cenu a tím také titul Jednorázová povídka roku 2012 získává povídka Bouřka, která si získala srdce šestnácti čtenářů.

Paule a culce36 blahopřeji ke krásným místům a ptám se jich, co by si přály na odměnách. Usmívající se

Děkuji za hlasy pro svou povídku, opravdu mě Váš zájem těší. Těším se na další ročník této soutěže, který tady bude co nevidět, jelikož čas letí jako splašený. Veliké díky za účast a hlasy. Usmívající se

Bouřka


Dulce vypráví příběh jedné děsivé noci. Jak sám název napovídá, byla bouřka. A ona se jich bojí. A to natolik, že vyhledá Uckera, aby nemusela být sama. Když už si je téměř jistá, co Christopher doopravdy cítí, objeví se jeho přítelkyně. Nahněvaná Dulce odmítá uvěřit jeho slovům, jak velmi ji miluje a obviní ho ze lži. Kde je ukrytá pravda? Je Briana skutečně Uckerovou přítelkyní? Miluje Ucker Dulce? Zvítězí nakonec pravda, nebo jen sprostá lež?

Autor: Very
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama