Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

POVÍDKA ROKU 2012 - RBD

25. ledna 2013 v 21:05 | Very |  Povídka roku


Mám takový pocit, že tato soutěž má opravdu úspěch. Toto zjištění mě neskutečně těší. Pokud sečtu všechny hlasu, zdá se, že hlasovala sedmdesát osob! Přijde mi to neuvěřitelné, ale mám z toho strašnou radost. Usmívající se Nyní ale k věci.

Po celý týden byli největšími soupeři dvě povídky a to RBD a Pomíchané vztahy. Ty se držely těsně za sebou a dokonce měly několikrát i stejný počet hlasů, což znesnadňovalo uzavření soutěže! Ale tradičně se začíná vyhlášením třetího místa a já nebudu porušovat toto pravidlo.

Na třetím místě se s jedenácti hlasy umístila povídka Dulce María. Druhé místo po litém boji nakonec obsadila povídka skvělé autorky Mušú Pomíchané vztahy s naprosto úžasnými pětadvaceti hlasy. První místo a také titul Kapitolová povídka roku 2012 si opět vybojovala povídka RBD s čtyřiatřiceti hlasy.

Mušú srdečně gratuluji a velmi ráda bych jí připravila odměnu, takže se jí tímto ptám, co by si na ní přála vidět. Usmívající se

Vám všem za hlasy děkuji a opravdu mě těší, že se Vám povídka RBD líbí natolik, že si pomyslný trůn udržela dva roky po sobě. Bohužel se s ní budeme muset za chvíli rozloučit, ale co se dá dělat. Na další díl se můžete těšit již dnes večer.

RBD


Členové skupiny RBD jsou v Mexicu dobře známí a fanoušci je zbožňují. Ale i oni chtějí mít o Vánocích trochu klidu a pohody. Mají své životy a v nich spoustu jiných problémů, nejen otravné novináře. Vezměte si třeba takovou Any a Poncha. Mají se rádi, ale Poncho má přítelkyni a Any nemá dvahu přiznat pravdu. Dulce zase neustále obtěžuje její dotěrný ex-přítel. Ale před ním ji chrání její hraný vztah s kolegou Christopherem. Jenže co když ta předstíraná láska není tak úplně falešná? A k tomu všemu se blíží náročná doba vánočních svátků...

Příběh je vyprávěn převážně z pohledu Dulce, ale objevují se v něm i pasáže z pohledu Uckera. Pojednává o vztazích mezi členy skupiny RBD. Kdo si nakonec získá svou druhou polovičku a jak zjistíte právě zde.

Autor: Very
Stav: Nedokončená povídka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mušú Mušú | 26. ledna 2013 v 12:24 | Reagovat

..Chcela by som sa poďakovať za všetky hlasy :) Je to skvelý pocit, vedieť že máte podporu od čitateľov, hneď ako budem mať trošku viac času, napíšem pokr. a dúfam, že Vás tým aspoň trošku poteším :)).. Very, ak by si ma teda chcela odmeniť tak kľudne diplom s RBD, veď vieš :) Ešte raz veľká vďaka :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama