Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

RBD:Kapitola L. Další otázka?

25. ledna 2013 v 21:30 | Very |  RBD
Tentokrát je kapitola RBD trošku delší než obvykle. Povídka bude mít padesátpět dílů, takže tento je opravdu jeden z posledních. Doufám, že se Vám bude líbit a těším se na Vaše komentáře. Vaše Very Mrkající

PS: Všimla jsem si, že naléháte na pokračování k povídce Dulce María. Bohužel jsem ještě neměla možnost napsat pokračování a nevím, kdy je napíšu, protože tato povídka vyžaduje mnoho času a soustředění. Dále také vyjádření se k pokračování Love or Hate. Rády bychom nějaké s Dulce/Elena1604 zveřejnily, ale není jaké. Spoluautorka má počítač v opravě a nemá tedy možnost pokračovat. Proto opět nevíme, kdy bude další kapitola. V obou případech je mi to líto, ale jsem si jistá, že se nakonec všichni dočkáme. Usmívající seKapitola L. Další otázka?
"Jenže já tam nechci jít bez tebe! Dulce, dovedeš si to představit?" "Nedělej scény, zlato, není to nic hrozného!" "A co jim povím?" "Pravdu. Stejně všichni vědí, že jsem v nemocnici a ty jim jen potvrdíš informace, že jsem měla nehodu. Nemusíš se bát. Oba to zvládneme." "A já myslel, že hysterické jsou jen ženy." "Já také," pobaveně jsem se zasmála. "Vážně chceš, abych tam letěl bez tebe? Měla to být Vondy konference. Takhle to bude…" "Bude to fajn," skočila jsem mu do řeči. "Měla to být konference kvůli našemu vztahu a to zvládneš i beze mě. Běž už, sbal si svých pět švestek a šupem na letiště. Zavolej, až budeš na místě." "Jak myslíš," políbil mě na tvář. "Ahoj, užij si to," rozloučila jsem se. "Ahoj."

"Prosím?" "Ahoj, krásko, jak se máš?" "Chrisi! Jak to, že voláš? Nemáš být právě teď na schůzce s novináři?" Ucker se rozesmál. "Vždyť já na ní taky jsem. Miláčku, jsi na hlasitý odposlech, tak se tolik nepohoršuj, nebo si pánové a dámy ještě budou myslet, že se na mě zlobíš anebo že se často hádáme, což není pravda." "Ne, to není," poslušně jsem přitakala. "Jelikož mají otázky pro nás oba, budu tlumočit a ty budeš také odpovídat. Nejsi unavená?" strachoval se. "Ne, jsem naprosto v pořádku." "To jsem rád. Návštěvu u sebe nemáš?" "May právě odešla, takže jsem prozatím zcela vaše," ujistila jsem ho se smíchem. "Výborně. Tak tedy, vážení, můžeme začít."

"Také bych měla jednu otázku," svěřila jsem se, když jsem zodpověděla poslední dotaz. "A komu je určen?" "Tobě, broučku." "Tak se ptej." "Kdy se mi vrátíš?" "Dnes v noci mi odlétá letadlo." "A v kolik přesně? Dnes mě pustí domů." "O půl jedenácté. Ale nečekej na mě, raději zůstaň doma. Ráno za tebou přijedu. Nechci, aby ses teď zbytečně vysilovala. Uděláš to pro mě?" "Sice nerada, ale udělám." "Dobře, Dulce, budu končit." "Fajn." Užuž jsem chtěla zavěsit. "A Dulce?!" "Ano?" přiložila jsem si sluchátko zpátky k uchu. "Miluji tě!" V místnosti se ozvalo pískání, křik, houkání a hlasitý potlesk. Usmála jsem se. "Já tebe taky," poslala jsem mu do telefonu polibek a zavěsila. Blaženě jsem se schovala do peřin a s přihlouplým úsměvem jsem zasněně zírala do stropu. "Ťuky ťuk!" ve dveřích se objevila Mikeova ryšavá hlava. "Ahoj," pozdravila jsem. "Byl jsem vyslán, abych tě vyzvednul a odvezl domů, princezno." Mike se posadil na židli u okna. "Jsi sbalená?" "Ne, nebylo kdy. Měla jsem důležitý hovor." "Ale! A kdo volal?" Mike se prudce narovnal a oči mu svítily zvědavostí. "Chris." "Můj Chris?" podivil se. "Ne, Bebé," vysvětlila jsem se smíchem. "Hm, a copak chtěl?" vyzvídal dál a jeho obličej prozrazoval, co si myslí. "Mikeu, nebuď hloupý. Víš, že jsme jen přátelé a vztah předstíráme." "Ale nevypadá to tak." "Také to tak nemá vypadat," pokrčila jsem rameny. "Kdykoli se na sebe podíváte, rozesmějete se jako puberťáci. A úplně bezdůvodně!" "Vždy máme důvod," zalhala jsem. "Tak proč volal?" vrátil se Mike k původnímu tématu. "Kvůli konferenci." "Bože, to je osel!" "Proč?" rozesmála jsem se. "To neřeš," zchladil mě otráveným pohledem. "Tak já se dám do balení. A předtím, než odejdeme, chtěla bych se jít ještě jednou podívat za Ninel." "Souhlasím, i já bych jí rád navštívil."

"Zvládneš to tady sama?" "Any, měla jsem nehodu, nestala jsem se nemohoucí. Jsem dospělá a s trochou bolesti si poradím i bez vás. Chceš vědět, co budu dělat, až odejdeš?" "Tvůj podrobný rozvrh by se docela hodil. A pamatuj na to, že když se ti něco stane, Ucker nás zabije! Je poslední dobou velmi háklivý na vše, co se tebe týká." "Je starostlivý. Jen se snaží, aby to všechno vypadalo realisticky. Chrání mě před Patriciem, vždyť víš." "Je to od něj hezké." "Já vím." "A co tedy budeš dělat?" "Dopřeju si horkou koupel, potom se zřejmě budu chvíli dívat na televizi a nakonec půjdu spát jak poslušná holčička." "A ne že půjdeš do postele moc pozdě!" upozornila mě s varovně zdviženým ukazováčkem. "Slibuji, že nepůjdu," rozesmála jsem se. "Fajn, dávej na sebe pozor. Dobrou noc." Any mě objala. "Budu. A pozdrav Poncha. Dobrou noc."

Osušila jsem se a oblékla si pohodlné pyžamo. Vlasy jsem si nechala vyčesané na vrch hlavy. Umyla jsem si zuby, sedla si do nohou postele do tureckého sedu, přehodila si přes stehna deku a pustila televizi. Na obrazovce se objevilo televizní studium a moderátorka zpráv oblečená v růžovém kostýmku. Ve spodní části obrazovky byly ukázány hodiny. Za deset minut půlnoc. Podívám se, co je nového ve světě a půjdu spát. rozhodla jsem se a zaposlouchala jsem se do melodického hlasu. "A poslední zpráva. Před několika málo minutami se z radaru nečekaně ztratilo letadlo, kterým se měl podle našich informací vracet domů známý herec a zpěvák Christopher Uckermann…"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miriama Miriama | 25. ledna 2013 v 22:12 | Reagovat

To snáď nie :-( prosím čo najskôr pokračko,dúfam,že Ucker bude v poriadku

2 Dulce_6 Dulce_6 | 25. ledna 2013 v 22:33 | Reagovat

Ale no tak skoncila si v tom naj... Dufam ze Ucker bude v poriadku...rychlo pokracko:)

3 tonuska tonuska | 25. ledna 2013 v 23:21 | Reagovat

ach nie,to nemyslis vazne toto?to nerob... Nech je tu co najskor pokracko,lebo sa cela trasiem ako keby to bola realita...ale je krasne :)

4 Nikinkira Nikinkira | Web | 26. ledna 2013 v 1:00 | Reagovat

Rychle pokráčko, doufám, že Uckerovi nic nebude :(

5 Paula Paula | E-mail | Web | 26. ledna 2013 v 10:19 | Reagovat

dievča!! mňa z teba porazí!! vždy to ukončíš v tom najlepšom!! nech je už čo najskôr pokračko :D

6 rebelka rebelka | 26. ledna 2013 v 13:11 | Reagovat

to snáď nemyslíš vážne, už dosť tých tragedii :-/ vsaď bude v poriadku, musí byť v poriadku!! rýchlo pokračovanie! :D

7 robertita96 robertita96 | 26. ledna 2013 v 13:48 | Reagovat

mňa z teba porazí!! vždy to ukončíš v tom najlepšom!!dúfam,že Ucker bude v poriadku.rychlo pokracko:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama