Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

Srpen 2014

Rebelde II. - 30. díl

17. srpna 2014 v 15:00 | Very |  Epizody Rebelde

Pascual (Felipe Nájera) poděkuje Galii (Tiaré Scanda) za oporu, kterou mu prokázala v těžkých časech a řekne jí a Pilar (Karla Cossío), že je šťastný, protože má práci, kterou vždy chtěl, ženu, kterou miluje, a dceru, kterou zbožňuje! Leonardo (Eleazar Gómez) sdělí Lole (Viviana Ramos), že nechápe, jak si mohla myslet, že se mu líbí! Když se jí snaží omluvit, že je mu líto, že došlo k takovémuto nedorozumění, rozzuřená Lola mu vynadá. Když Mía (Anahí) řekne Gastonovi (Tony Dalton), že Miguel (Alfonso Herrera) nechce, aby se přátelili, ani aby jí či jejich vztahu nějak ublížil, Gaston se brání, že nemá důvod jí ublížit - jen chce, aby byla šťastná! León (Enrique Rocha) prozradí Diegovi (Christopher Uckermann), že je majoritním společníkem Elite a požádá ho, aby o tom ještě nikomu neříkal. Miguel varuje Gastona, aby se více k Míi nepřibližoval! Vykolejený Gaston ho napadne, ale když si všimne, že se Míi dívá, zaonačí celou příhodu tak, aby to vypadalo, že Miguel praštil jeho! Znechucená Mía pak křičí po Miguelovi, že se chová jako divoch a ať tedy raději odejde! Gastonovi potom slíbí, že vždy budou přátelé…

Rebelde II. - 29. díl

10. srpna 2014 v 15:00 | Very |  Epizody Rebelde

Když Roberta (Dulce MAría) zjistí, že ji Roger (Carlos Girón) celou dobu lhal, rozlobí se a zbije ho! Potom poděkuje Santosovi (Derrick James) za to, že odhalil Rogerovu sprostou lež a on jí s dodatkem, že nesnáší lháře, dá ještě video s důkazem. Lola (Viviana Ramos) řekne Lupitě (Maite Perroni), že jí představí svého nového přítele. Když vzápětí přijde Leonardo (Eleazar Gómez), skočí mu okolo krku a políbí ho! Ačkoli se to Leo snaží Lupitě vysvětlit, ta ho zastaví slovy, že už není co vysvětlovat a odejde… Aby na školní radu mohl vytvořit pořádný nátlak - aby odsouhlasila prodej 51% akcií "Elity" - kontaminuje León (Enrique Rocha) pitnou vodu a nařídí zdravotníkům, aby to prošetřili! Potom Mendiolu (Jean Safont) přitlačí ke zdi - slíbí mu, že pokud z něj udělají společníka, školu nezavřou! Leonardo se opět snaží naklonit si Lupitu slibem, že Lole důrazně vysvětlí, jak to mezi nimi dvěma ve skutečnosti je - že jednoduše nikdy nebudou spolu, protože ona stále čeká na Nica (Rodrigo Nehme)! Když Mía (Anahí) ukáže Miguelovi (Alfonso Herrera) roztomilé štěňátko Chupy, málem ho zuřivostí trefí šlak. Myslí si totiž, že Chupy je jen záminka, aby se mohla setkávat s Gastonem (Tony Dalton), a tak jí dá ultimátum: vybere si jeho anebo Gastona - s oběma však kamarádit nemůže!