Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

Říjen 2017

Kamufláž: Kapitola X.

27. října 2017 v 8:05 | Very |  Kamufláž
Fajn, holky (Simonka, jana111, Sabi), ukecaly jste mě (přiznávám, že jsem se zřejmě ukecat chtěla nechat Nevinný). Tady je - pokračování povídky Kamufláž. Ať se Vám líbí! Těším se na Vaše komentáře. Usmívající se Hezký den přeji, užijte si víkend!
Vaše Very Mrkající

PS: Děkuji za hezké komentáře, potěšily! Usmívající se Sabi, tobě přeji vše nejlepší k svátku! Usmívající se (Přišla jsem na to, že máš dnes jmeniny, až po přednastavení povídky. Tomu se říká Osud. Smějící se)


El Amor Lo Puede Todo: Kapitola XX.

25. října 2017 v 8:05 | Very |  El amor lo puede todo
Ahoj vespolek!

Dříve než cokoli jiného bych velmi ráda poděkovala Sabi za milé komentáře. Je velmi příjemné opět se bavit i o povídkách. Chvílemi mám dokonce pocit, jako kdyby mi opravdu bylo opět šestnáct a vše bylo možné. Smějící se (Na druhou stranu pořád věřím, že nic není nemožné - člověk to jen musí doopravdy chtít. Mrkající)

Sabi, děkuji za laskavá slova a pochvaly. Těší mě, že sem občas zavítáš a věř, že tuhle kapitolu zveřejňuji jen a jen díky tobě. Usmívající se Tudíž je především pro tebe! Doufám, že se ti bude líbit a odměníš mě nějakým komentářem. Pakliže si na psaní opět vybuduji závislost, bude to jen tvoje vina! Smějící se Stále jsi mi ale neodpověděla na mou otázku - jak jsi narazila na tento blog? Jsem hrozně zvědavá! Funguje tak výjimečně, že je naprosto nereálné, aby sem někdo chodil... Smějící se

Tady je tedy pokračování povídky El Amor Lo Puede Todo. Dufám, že se Vám bude líbit a vyslouží si nějaké hodnocení v komentářích. Usmívající se Shodou okolností jsem v září zjistila, že spoluautorka začala studovat stejnou školu jako já a právě dnes odpoledne se spolu máme sejít! Už se nemůžu dočkat!

Tak mi držte pěsti, ať se najdeme a užijte si povídku.

Krásný den,
Vaše Very Mrkající