Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

Love Or Hate: Kapitola XII.

31. prosince 2017 v 19:45 | Very |  Love or Hate
Mí milí,

dnes máme Silvestra a já, přestože jsem zamýšlela přidat každý týden alespoň jednu povídku, než mi dojdou zásoby, jsem svůj slib neměla příležitost dodržet. Nechci se vymlouvat, mohla jsem přidat povídku, aniž bych k ní přidala nějaký text, jenže to by mi nedalo. Proto dnes, v poslední den roku, přidám hned tři - sice mi takto nejspíš brzy přijdu o zásoby, ale je to poslední den v roce, tak si ho pojďme užít! Vynahradím Vám tak i nepřidání povídky na Štědrý den. Usmívající se Tedy alespoň doufám. Usmívající se

Jako první jsem vybrala kapitolku k Love or Hate. Je to poslední kapitola, kterou máme napsánu. Už je to dávno, co spoluautorka přestala psát, tehdy jsem já sama byla v psaní ještě velmi aktivní. Každopádně kdo ví? Třeba se rozhodnu povídku jednou dokončit a možná se dokonce objeví někdo, kdo mi s tím pomůže. Protože ve dvou se to lépe táhne a psát povídky ve dvou, je mnohem větší zábava. Přeji Vám, abyste to mohli také zažít. Usmívající se

Hezký večer,
Vaše Very Mrkající

Kapitola XII.
Nezavřely se zrovna tiše, takže jsem preventivně chvíli zůstala stát v mírném podřepu. Pak jsem se ale probrala z tranzu a spěchala se převléct do své šatny a zmizet z téhle proklaté budovy.

UCKER
Probralo mě klapnutí dveří. Začínala mi být docela zima a něco v mém náručí mi chybělo. Počáteční spokojenost byla tatam, když jsem se rozhlédl po místnosti. Dul bola preč. Sklamane som si vzdychol a taktiež odišiel domov. Na ďaľší deň som sa s ňou chcel porozprávať, ale vyhýbala sa mi.
"Dul! Počkaj!" kričal som cez celú chodbu, keď som ju konečne zbadal. Keď som k nej prišiel otočila sa.
"Čo chceš?!" spýtala sa nahnevane.
"Prečo si včera tak rýchlo zmizla?" spýtal som sa.
"Lebo sa mi chcelo!" povedala a nahnevane odišla. Ja som len čumel na jej odchádzajúcu postavu. Čo to s ňou dopekla je? pýtal som sa sám seba.

DULCE
Po "príjemnom" rozhovore s Uckerom som šla do šatne. May a Any sedeli a rozprávali sa.
"Čo sa stalo?" spýtala sa ma hneď Any.
"Ale nič," mávla som ľahostajne rukou. Len pokrčila plecami.
"Bože už neviem čo mám robiť som stále hladná," sťažovala si.
"A prečo?" spýtala som sa.
"Mám dostať menštruáciu," povedala a zjedla ďalší kúsok pizze.
"Keď tak nad tým premýšľam, aj ja by som mala dostať, ale až zajtra," povedala som.
Zobrala som si všetky veci a šla domov. Navečerala som sa a pred telkou zaspala. Ráno som si spravila chutné palacinky a pobrala sa do štúdia. "Ahojte," pozdravila jsem a usmála jsem se. Chrisovi jsem nevěnovala ani jeden pohled. Už tak mě stálo dost síly vytěsnit z paměti to, co se stalo. "Dul, dobře, že už jsi tady. Dneska budeme točit scény, kdy se Roberta háda s Diegem," okamžitě ke mně přiběhl Pedro. "Fajn," přikývla jsem nevzrušeně. "A abych nezapomněl, příští dva týdny bude RBD velmi zaneprázdněno. Rozvrh různých pozvání na show, vystoupení a podobně máte v šatně. Vezměte si, prosím, každý jeden. Jsou tam napsány i zkoušky. Budu rád, když na nic nezapomenete," upozornil nás ještě.

"Dulce, zlato, proč jsi tak bledá? Unavená z tolika práce?" objal mě Chris kolem ramen. "Ano," přiznala jsem. "Vypadáš vynervovaně," Christian se na mě chlácholivě usmál. Taky že jsem! Týden a půl pryč a menstruace nikde! Ale to bude jen tím stresem. Vždyť poslední dobou spím minimálně, protože pořád zkoušíme a chodíme na vystoupení a není čas pořádně si odpočinout. I proto se může menstruace zpozdit, uklidňovala jsem se v duchu. Nejsem těhotná, jen únava, nervozita, zlost,… To je ono, proto ještě pořád nemám své dny. Ale ak je možnosť, že som tehotná, nemal by o tom vedieť aj Ucker? pomyslela som si. Rozhodla som sa, že by o tom mal vedieť.

Po natáčaní som sa vybrala do šatne. Bol tam len Ucker. Skvelé. Ignorovala som ho. On mňa tiež. No, ked už bol na odchode zastavila som ho: "Ucker, počkaj!" prekvapene sa otočil. "Nejdeme sa niekam prejsť? Potrebujem sa porozprávať," povedala som nervozne. "Jasne. Čo sa deje?" spýtal sa. "Vonku." Pobrali sme si veci a šli. Ucker navrhol jednu kaviareň. Bolo mi jedno, kde sme. Chcela som sa len porozprávať. "Tak, čpo sa deje?" spýtal sa, keď sme sa usadili za jeden zo stolou. "Ja..." začala som nervozne. "nedostala som to," vyklopila som narovinu. "Čo si nedostala?" spýtal sa nechápavo. Alebo to len hral? "Vážne ti to tu mám vysvetľovať? Ženské problémy," spresnila som. "Dobre, dobre už chápem," uškrnul sa Ucker. "No a iste vieš čo to znamená," pripomenula som mu. Až teraz mu to evidentne došlo. Vykulil oči a vydesene na mňa hľadel. "Ty... si..." koktal. "Neviem!" upresnila som. "Mala som to dostať pred týždňom aj niečo, ale nič," vysvetlila som. "Robila si si test?" spýtal sa ma. "Nie. Ešte nie," priznala som. Chvíľu sme mlčali: "No a, chceš?" spýtal sa Ucker po chvíli neisto. Zmätene som sa na neho pozrela. "Dieťa," vysvetlil. "No ja neviem. Nepremýšľala som nad tým. Vlastne som si ani není na sto percent istá," vysvetlila som. Prikývol. Ešte sme tam chvíľu sedeli, venovali sa každý svojim myšlienkam a neskôr sa pobrali domov. Rozhovor s Christopherem jsem měla za sebou. Nechápu, jak jsem s ním mohla strávit noc po tom, co nechal napsat článek o tom, že chodím s Rafaelem. Jenže když mě políbil, nějak jsem postupem času přestala přemýšlet. To jsem asi dělat neměla. "Dulce Marío, přestaň už myslet na toho pitomce!" okřikla jsem samu sebe, ale zastyděla jsem se za to, jak jsem ho po tom všem pojmenovala. Nasupeně jsem zvedla telefon a bezmyšlenkovitě vybrala osobu ze seznamu kontaktů. Přiložila jsem si telefon k uchu. "Rafaeli?" smutně jsem se usmála, když mobil přestal pípat a na druhém konci se ozval známý hlas. "Dulce! Ahoj, jsem tak rád, že voláš. Dlouho jsme se neviděli," nadšeně zahalekal Rafael. Musela jsem sluchátko trochu oddálit, ale pak jsem si ho přiložila zpátky k uchu. "Ano, máš pravdu. Myslela jsem, že bychom si mohli torhu popovídat," navrhla jsem. Rafael okamžitě souhlasil. Telefonovali jsme spolu dlouho a nakonec jsme se dohodli na schůzce. Pozval mě na zítřejší oběd. S neskrývanou radostí jsem přijala. Rozptýlení mezi dopoledním a odpoledním natáčením bylo nesmírně vítané.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 German Music German Music | Web | 31. prosince 2017 v 20:00 | Reagovat

Přeji ti, aby byl nový rok 2018 plný úspěchů, zdraví, lásky, pohody a štěstí. :)
(`*•.¸(`*•.¸ ¸.•*´)¸.•*´)
«..Krásný nový rok 2018!..»
(,.•*´(¸.•*´ `*•.¸)`*•.,)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama