Kdo si hraje nezlobí! Takže hurá do psaní a čtení povídek!

13. 4. 2011 Založení blogu Povídky - Rebelde

30. 4. 2011 Komentářová povídka - Dulce a ChristopherChceš-li se s námi podělit o svoje povídky, máš-li nějaké návrhy na vylepšení webu, nebo umíš-li pracovat s photoshopem napiš na adresu rebelove-povidky@seznam.cz. Budu se těšit!

Text k epizodám Rebelde je překládán dle předlohy na stránkách http://rebeli.markiza.sk/.

Buďte aktivní a zapojte se!

Chci inspirovat!!!

Oznamy

Šťastný nový rok! ¡Feliz Año Nuevo!

1. ledna 2018 v 0:01 | Very

Ohlédnutí za rokem 2017

31. prosince 2017 v 22:05 | Very

Dotaz ohledně soutěží

21. října 2014 v 18:10 | Very
Ahoj,

mám na Vás otázku: Pokud připravím nějaké soutěže, zůčastníte se jich, nebo to bude úplně zbytečná práce? Chtěla bych jich pár připravit třeba na Vánoce a podobné svátky, aby tady nebylo až tak mrtvo.

Co se týče odměn za soutěže minulé - zrovna nemám PhotoFiltre ani PhotoShop, takže ještě stále musíte počkat.Pokusím se je ale zhotovit co nejdříve.

Dejte vědět, prosím, v komentářích a anketě.

Vaše Very Mrkající

Nový desing

12. října 2014 v 23:18 | Very
Nějakým zázrakem se to podařilo a já zvládla nastavit nový vzhled! Myslím, že vypadá docela pěkně, co si myslíte vy? Pište do komentářů a nezapomeňte na blog sem tam mrknout. Když jsem se dokopala k vytvoření nového stylu, určitě taky něco přibyde. Mrkající Na Christopherovy narozeniny jsem přednastavila jednu povídku, kde ještě píši, že nemám PhotoFiltre a už se mi to nechce přepisovat, tak vězte, že již můžu zpracovávat obrázky a diplomy jsem taky zhotovila. Přeji Vám dobrou noc a doufám, že mi napíšete, co na vzhled říkáte!!! Vaše Very Mrkající

PS: Máme i novou klikačku Úžasný

Štěstí přeje odvážnému

12. října 2014 v 22:51 | Very
Dobrý večer! Zadaří-li se mi, za chvilinku nastavím nový dess. Už si moc nepamatuji, jak jsem to dělala, tak uvidíme, jak to půjde. Usmívající se Držte pěsti! Vaše Very Mrkající

Obrázky a videa

6. června 2014 v 22:00 | Very
Ahoj,

poslyšte, mám pár nápadů na povídky, ale než je sepíšu a zveřejním, bude to nějakou dobu trvat. Přibližně za čtrnáct dní odjíždím na nějakou dobu na prázdniny a budu mimo internet, takže bych mohla na povídkách pracovat. Chtěla bych ale napsat také nějaké kratší, tím myslím jednorázovky. S tím mi však musíte pomoct. Napadlo mě, jak byste mohli přispět k povídce. Pošlete mi nějaký obrázek (buď odkaz do komentáře - ten by byl nejlepší - anebo na e-mail) případně video (odkaz s minutou, na kterou se má povídka napsat) a já se na dané "téma" pokusím napsat povídku. Budu ráda, když se zúčastníte a budete posílat spoustu obrázků, příp. videí. Čím více mi jich příštích čtrnáct dní pošlete, tím více pak bude povídek, jelikož maturitu jsem úspěšně zvládla a čekají mě už jen jedny přijimací zkoušky, takže se mohu věnovat i jiným činnostem. Usmívající se

Doufám, že se Vám můj nápad líbí a budete aktivně reagovat.


Vaše Very Mrkající

¡Feliz Año Nuevo! - Šťastný nový rok!

1. ledna 2014 v 0:01 | Very
První, doufám, že ne poslední, a nejdůležitejší článek v novém roce...


Šťastný nový rok 2014!!! Mrkající


Vaše Very Mrkající

¡Feliz Año Nuevo!

31. prosince 2013 v 10:00 | Very
Máme tady opět Silvestra. Letos jsem nepřipravila Povídku roku, ale vynahradím to někdy na začátku roku. Doufám. Letos moc povídek nepřibylo, takže kdo ví, zda to má vůbec cenu...

Každopádně jsem Vám chtěla popřát vše nejlepší do nového roku, mnoho štěstí, zdráví lásky a samozřejmě plno úspěchů. Užijte si Silvestr a tako Nový rok.

Vaše Very Mrkající

¡Feliz Navidad!

24. prosince 2013 v 10:00 | Very
Rok s rokem se sešel a my opět slavíme Štědrý den. Dnes se opět můžeme těšit ze společnosti našich blízkých, pochutnávat si na cukroví a vynikající slavnostní večeři, také můžeme provést nějaké ty vánoční zvyky a nakonec samozřejmě rozdat drobnosti. Svátky radosti, veselí a štěstí jsou zde. Přeji Vám krásné prožití Vánoc, bohatého Ježíška - hodně krásných, vytoužených dárků - a mnoho splněných snů, pohody, klidu, míru, lásky...

Veselé Vánoce

Vaše Very Mrkající

PS: Vm, že to sem nepatří, ale ráda bych se zmínila o 6. prosinci. Vím, že Dulce měla narozeniny. Je, nebo spíš bylo, mým dobrým zvykem vždy jí poblahopřát a popřidávat povídky, ale vážně docela nestíhám. Je mi líto, že letos nic nepřibylo.

Jak to bude dál...?

8. října 2013 v 17:35 | Very
Já asi stávkuji... Zamračený

Rozvrh harlequinek

6. března 2013 v 17:30 | Very
Přináším Vám článek s konečným rozhodnutím ohledně knížek sady Harlequin. Měly by přibývat tři díly týdeně, pokaždé k jiné knížce. Je to opatření, aby blog úplně nezkrachoval v době školního roku.

Megan se vdává

Harlequin bude přibývat každé pondělí v 18:00. Tento jsem vybrala proto, že to byl úplně první harlequin, který jsem kdy četla. Jistě mě nezaujal tolik, jako některé jiné, ale jak víte "první láska se nezapomíná".

Rozmary osudu

Z možností, které jsem Vám nabídla, Vás nejvíce zaujala právě tato knížka. Bude tedy přibývat každý čtvrtek ve stejnou dobu jako harlequin první. Mě osobně nejvíce zaujala Tajemná legenda, ale npochybuji, že i na tu se časem dostane.

První láska

Protože jsem chtěla rozvrhnout přidávání těchto příběhů v tydnu nějak rovnoměrně, rozhodla jsem se, že další a také poslední knížka bude přibývat v neděli, opět v 18:00. Zvolila jsem tuto harlequinku, ačkoli jsem ji sama ještě nečetla (budu ji číst zároveň s Vámi, což je do jisté míry spravedlivé a je to vlastně případ také středeční knížky).

Doufám, že Vás pravidelné přidávání příspěvků těší a nebudete zapomínat na komentáře. O poslední, čtvrteční, povídce jsem rozhodla dnes proto, abych mohla první díl přidat již zítra. Nebudu mít totiž později možnost připravit ji. Mějte se hezky, Vaše Very Mrkající

Harlequinky - rozhodnutí

3. března 2013 v 14:45 | Very
Bylo to natěsno, ale o tři hlasy více měla první možnost, tedy že i zde začnou přibývat Harlequiny. Pokusím se je přidávat dvakrát, třikrát týdně. Jeden z prvních dvou si můžete vybrat.

Harlequinky

23. února 2013 v 14:02 | Very
Ahoj, všimla jsem si, že Harlquinky mají docela úspěch. Chtěli byste nějaké i tady? Mám jich pár uložených v počítači, takže by zřejmě byly jedna až dvě kapitoly každý týdena blog by se trošku rozpohyboval, když nestíhám psát povídky. Doufám, že se zase někdy donutím také přidat další pokračování k telenovle, ale chápejte, zabere to dost času. Přepsat obsah do češtiny, najít obrázky, které sedí k textu a které jsem ještě nepoužila, přidat videa,... Ale zpět k věci. Co si tedy myslíte o mém nápadu? Názory mi, prosím, pište do komentářů a hlasujte v anketě. Vaše Very Mrkající

Povídka roku 2012 - Vyhlášení

25. ledna 2013 v 20:50 | Very
A máme tady vyhlášení Povídky roku 2012. Abych se omluvila, že jsem tento článek připravila již minulý týden, mám k tomu dva důvody. Jak jistě všichni víte, ve škole se uzavírají známky. Času tedy není nazbyt. Zvlášť když chodíte do předmaturitního ročníku a mimo školu máte ještě další nepovinné povinnosti, to jistě všichni chápete. Tak to máme první důvod. Druhý důvod je také jednoduchý. Minulý týden v pátek a vůbec po několik dní měly dvě povídky - RBD a Pomíchané vztahy - stejný počet hlasů. Nemohla jsem tedy vyhlásit vítěze a hlasování jsem prodloužila až do dnešního večera. Tímto článkem ho ale oficiálně UKONČUJI a na pozdější přidávání hlasů již zřetel brán nebude. Za pár minut přidám články s vítěznými povídkami. Jste zvědaví? Vaše Very Mrkající

Máš otázku?

11. ledna 2013 v 17:57 | Very
Pokud máte jakoukoli otázku k mé osobě, můžete mi ji napsat na tuto adresu. Ráda Vám ji zodpovím. Těším se na dotazy. Vaše Very Mrkající


PS: Napadlo mě, co někdy zkusit udělat např. chatovací večer, kdy byste si mohli psát. Myslím, že to není úplně špatný nápad. Co vy na to?

Budoucnost

11. ledna 2013 v 16:55 | Very

Mí drazí,

mám na Vás důležitý dotaz. Jak všichni - nebo alespoň většina z Vás - víte, povídka RBD se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Znáte mé pravidlo Když něco končí, něco jiného začíná... Proto Vám dávám na výběr z několika možností, co bude následovat po této povídce. Vyberte si prosím jednu z možností v anketě a hlasjte. Pokud zvolíte Jiná přání, napište do komentářů o kom, případně o čem, by ta povídka měla být. Budu Vám moc vděčná.

Vaše Very Mrkající

Nový design Anahí

9. ledna 2013 v 20:39 | Very
Ahoj,

měla jsem trošku času nazbyt, takže jsem se konečně rozhodla převléknout blogu kabátek. Design jsem dělala už někdy o letních prázdninách a myslím, že na to, jak obvykle zpracovávám dessy vůbec není špatný. Co na něj říkáte vy? Pár měsíců se na Vás bude koukat naše milá Anahí. Jsem zvědavá na Vaše názory.

Vaše Very Mrkající

PS: V menu je také klikačka! Usmívající se

¡Feliz Año Nuevo! - Šťastný nový rok!

1. ledna 2013 v 0:01 | Very
První a také velmi důležitý článek...


Šťastný, úspěšný nový rok 2013 Vám všem!!! Mrkající


Vaše Very Mrkající

¡Feliz Año Nuevo!

31. prosince 2012 v 10:00 | Very
Uběhlo pár dní a já Vás opět budu na chvilku obtěžovat svými zbytečnými řečmi. Usmívající se Blíží se konec roku 2012, dnes je Silvestr. Nezbývá než se smířit s rokem navíc. Ale co se dá dělat, že? Smějící se Život jde dál a zastavit ho nemůžeme. Dnes opět zveřejním nějaké povídky a možná se mi podaří připravit i pár věcí navíc. Uvidíme, necháme se překvapit.

Doufám, že si dnešní den užijete.

Krásný Silvestr, Vaše Very Mrkající

¡Feliz Navidad!

24. prosince 2012 v 9:00 | Very
Mí milovaní čtenáři, rok s rokem se sešel a my opět slavíme Štědrý den. 21. prosince jsme neumřeli, naštěstí, a tak se dnes můžeme těšit ze společnosti našich blízkých, pochutnávat si na cukroví a vynikající slavnostní večeři, opět provést nějaké ty vánoční zvyky a nakonec také rozdat drobnosti. Svátky radosti, veselí a štěstí jsou zde. Přeji Vám krásné prožití Vánoc, bohatého Ježíška a mnoho splněných snů.

Vězte, že bych ráda také já přispěla svou troškou do mlýna, ale ve vánočním shonu se mi nepodařilo napsat žádnou jednorázovou povídku, kterou byste mohli ocenit. Avšak to snad nevadí, přidám alespoň několik pokračování k povídkám. Berte to jako Vánoční dáreček ode mě.

Mám Vás ráda, veselé Vánoce.

Vaše Very Mrkající
 
 

Reklama